Simpātiska vecpuiša un puikas attiecības jau drīzumā Kanālā 2

Pievienot komentāru
Simpātiska vecpuiša un puikas attiecības jau drīzumā Kanālā 2
Foto: NBC Universal

Kanāla 2 jaunā seriāla Par puiku (About A Boy) pamatā ir tāda paša nosaukuma grāmata un kinofilma. Seriāla galvenie varoņi ir bagāts un pievilcīgs vecpuisis, kurš bauda bezrūpīgu dzīvi, līdz brīdim, kad viņam kaimiņos sāk dzīvot vientuļā māte ar dēlu… Izbaudiet seriālu Par puiku jau no 12. janvāra darba dienās plkst. 16:10 Kanāla 2!

Bestsellers Par puiku izdots 1998. gadā, un to sarakstījis britu rakstnieks Niks Nornbijs. Savukārt uz grāmatu balstītā kinolente uz ekrāniem iznāca 2002. gadā, titullomas tajā izpildīja Hjū Grants, Tonija Kolete un Nikolas Hoults. Savukārt 2014. gadā iznākušajā seriālā Par puiku Fionas lomu izpildīs aktrise Minnija Draivere, kuras otrais vārds ir tieši tāds pats kā varonei, un M.Draiveres dēla Markusa tēlā iejūtas Bendžamins Stokhams. Savukārt vecpuisi Vilu atveido aktieris Deivids Valtons.

Kas dzīvo aiz sienas? Kaimiņiene!

Seriāla Par puiku galvenajam varonim Vilam Frīmanam dzīvē ir veicies. Viņš uzrakstīja hitu, kas nodrošina viņam pilnīgi bezrūpīgu atlikušo dzīvi – daudz brīva laika, sieviešu mīlestību un nekādu finansiālu uztraukumu. Viņš ir vientuļš, nekur nestrādā – tas viņu pilnībā apmierina. Viņa perfekto pasauli izposta jaunā kaimiņiene – vientuļā māte Fiona ar savu vienpadsmit gadus veco dēlu Markusu. Puika sāk piestaigāt ciemos, lai arī Vils nav pārliecināts, ka vēlas sev jaunu draugu – bērnu, viņš atklāj, ka sievietes ir kā trakas pēc vientuļajiem tēviem. Tādēļ abi noslēdz vienošanos – Markuss izliksies, ka ir Vila dēls, un par to drīkstēs izklaidēties Vila mājā pēc sirds patikas.

Aktrise M. Draivere ir saņēmusi ASV kinoakadēmijas Oskars balvas nomināciju par lomu filmā Labais Vils Hantings (Good Will Hunting). Savukārt Vila atveidotājs D.Valtons ir spēlējis Kanālā 2 rādītajā seriālā Jauniņā (New Girl), kurā viņš atveido bērnu dakteris Semu. Par puiku veidotājs ir Džeisons Keitims, pirmo sēriju producenti ir Tims Bevans, Roberts De Niro un citi.

Izbaudiet seriālu Par puiku jau no 12. janvāra darba dienās plkst. 16:10 Kanālā 2!