Komentāri

2. Mērķis vai sieviete?

2/5

Mīl visas pēc kārtas!

Emocionālā un kaismīgā filma Siržulauzējs (Playing For Keeps) ir par pievilcīgu vīrieti Džordžu, kuram patīk dāvāt uzmanību visām sievietēm pēc kārtas. Kad viņa sievas pacietības mērs ir pilns, viņi šķiras, un lai aizmirstos, siržu lauzējs pievēršas karjerai un seksīgām meitenēm. Taču, kad karjera piepeši apraujas un ar meitenēm neiet tā, kā gribētos, Džordžs ir spiests tikt skaidrībā, ko vēlas, un jaunā skatījumā pārvērtēt izpostīto ģimeni. Džordža lomu atveido Gerards Batlers (Gerard Butler), un viņš šajā filmā tiksies ar tādam skaistulēm kā Ketrīna Zeta Džonsa (Catherine Zeta-Jones), Uma Tūrmane (Uma Thurman) un Džesika Bīla (Jessica Biel). Skatieties, kā un vai Džordžam izdosies pielikt punktu afērām un sākt jaunu dzīvi 8.martā jau 11:30!

2. Mērķis vai sieviete?

2/5
Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl