Komentāri
Sieviešu dienā Kanālā 2 ierodas mazās sievietes no Losandželosas
Publicitātes foto

Sieviešu dienā, 8. martā, Kanālā 2 sāksies jauns, unikāls realitātes šovs Mazās sievietes. Losandželosa, kas atklās sešu augumā mazu draudzeņu ikdienas dzīves ritumu! Lai arī mūsdienu pasaule nav piemērota cilvēkiem ar tik īsu augumu, mazās sievietes ir spējušas pierādīt, ka tam nav nozīme, jo visu dzīvē nosaka attieksme. Viņas ir spēcīgas personības ar plašu sirdi, taču tajā pat brīdī prot sarīkot īstu drāmu uz līdzenas vietas. Sekojiet līdzi unikālam realitātes šovam Mazās sievietes. Losandželosa no 8. marta darba dienās plkst. 20:00 Kanālā 2 un TVPlay!

Mazās sievietes ir īpašas!

Visi cilvēki ir atšķirīga auguma un izskata – pasaulē ir arī pavisam mazi cilvēki, kurus latviešu valodā mēdz dēvēt par mazajiem cilvēkiem jeb liliputiem. Realitātes šovā Mazās sievietes. Losandželosa (Little women: LA) iemūžināti mazo sieviešu piedzīvojumi. Šīs unikālās sievietes ir gudras, seksīgas un jautras draudzenes –

Tera, Tonja, Jeļena, Kristija, Briana un Treisija – viņas smiesies, raudās, sacentīsies un cīnīsies savā starpā, bet pāri visam būs viņu nesalaužamā draudzības saikne. Cīnoties ik dienu ar dažādiem izaicinājumiem, ko piespēlēs mūsdienu pasaule, viņas arvien no jauna pārliecināsies, ka auguma garums ir tikai skaitlis, nekas vairāk. Šīs mazās sievietes, kuras noteikti kāds no skatītājiem būs iepriekš redzējis šovos, filmās vai raidījumos, var ikvienam no mums kalpot par piemēru, kā dzīvi nodzīvot ar pilnu jaudu!

Foto

Tera (Terra Jole), pateicoties iespaidīgajiem Lady Gaga un Britnijas Spīrsas atdarināšanas priekšnesumiem Lasvegasas šovā Little Legends, ir kļuvusi par, iespējams, vispazīstamāko mazo sievieti visā pasaulē. Viņa sevi ir nopietni pieteikusi izklaides industrijā, dodoties pasaules turnejā ar pašu Mailiju Sairusu, kuras šovos uzstājusies kā dejotāja. Mailija pret Teru izturējusies ļoti viesmīlīgi, aicinot pēc katra šova arī uz ballītēm. Tāpat Tera ir piedalījusies filmās Paģiru spēles, Ostins Pauers un Zelta loceklis, Jackass 3D. Tera ir arī viena no Mazās sievietes. Losandželosa producentēm, tāpēc viņa ik pa laikam jūtas kā priekšniece.

Tonja (Tonya Banks) ir visvecākā no draudzenēm. Kad Tonjas 22 gadus vecā meita Andželika arvien vairāk laika sāka aizvadīt ārpus mājām, mamma, paliekot viena pati mājās, turklāt bez mīļotā cilvēka, nolēma pamainīt savu dienas ritmu un piedalīties šovā. Līdz tam viņai ir bijusi ilga kaskadieres karjera, taču viņa ir arī aktrise, kura spēlējusi filmās Death to Smoochy un Bad Santa. Tāpat kā iepriekš pieminētās mazā sieviete Tera, arī Tonja ir iejutusies slavenību tēlā – viņa kopā ar Teru, izpildot dziesmu Telephone, uzstājas kā mini Bejonsē un mini Gaga.

Jeļena (Elena Gant) ir visjaunākā dalībniece no Krievijas. Šobrīd viņa savu karjeru veido, apgūstot grafiskās dizaineres profesiju, kā arī paralēli strādājot par pilna laika aktrisi un slavenu personību atveidotāju, kuru vidū ir gan Lady Gaga, gan Mailija Sairusa, kā arī Britnija Spīrsa. Mini Britniju Kanāla 2 skatītāji varēs ieraudzīt arī šovā Mazās sievietes. Losandželosa, par ko veidotāju komanda pat saņēma nopietnu lūgumu no Madhouse īpašnieka Džefa Bīčera pārtraukt to rādīt, jo viņam it kā uz to pieder tiesības, taču nekur publiski nav pieejama informācija un prasība tika noraidīta.

Kristija (Christy McGinity) vairāku gadu garumā bijusi aktrise, viņa gan darbojusies teātrī, gan spēlējusi filmā Death to Smoochy. Pēc aktrises karjeras noslēgšanas Kristija strādā par finanšu konsultanti, viņai ir divi pusaudžu vecuma bērni Autumns un Trentons no iepriekšējām attiecībām, šobrīd viņa draudzējas ar Todu, kurš ir arī augumā mazs vīrietis, ar kuru viņa iepazinās internetā. Abu attiecībās valda gan liela mīlestība, gan drāma, ko arī ieraudzīsiet šovā!

Briana (Briana Manson) ir šķīrusies no vīra Meta, vientuļā māmiņa, kurai ir četrus gadus jauna meita. Briana, vēloties ienest jaunas vēsmas savā dzīvē, nolēma pieteikties realitātes šovam, kur vadību uzņemas mazās sievietes. Gluži kā citas šova dalībnieces, arī Briana ir iesaistījusies šovbiznesā, piedaloties dažādos dziedāšanas un dejošanas šovos. Arī Briana ir iejutusies dažādos slavenību tēlos, no kurām viņas mīļākā ir Merilina Monro. Tāpat arī viņa ir piedalījusies televīzijas raidījumā Tosh.o un spēļu šovā Who’s still Standing?

Treisija (Traci Harrison) pēdējo 13 gadu laikā ir ļoti bieži bijusi redzama dažādos televīzijas šovos un filmās. Daudz sadarbajusies ar gados jaunajiem aktieriem, piemēram, Ebigeilu Breslinu no Little Miss Sunshine un citiem. Turklāt, Treisija turpina izglītoties, studējot teātra mākslu Kalifornijas Universitātē, San Bernardino. Viņa ļoti cer kādu dienu kļūt par topošo aktieru skolotāju. Viņa uzskata, ka ir kristiete, kura dzīvo konservatīvu dzīvesveidu.

Ar kādām problēmām saskārušās sešas Losandželosā dzīvojošas sievietes sava mazā auguma dēļ? Vai viņām ir grūtības atrast darbu un īstu mīlestību? Nē, viņas dzīvo ar vērienu un nebaidās uzdrīkstēties! Jau pirmajā raidījumā Tera un Tonja pieteiksies pikantu deju nodarbībām – skatieties jauno realitātes šovu Mazās sievietes. Losandželosa! Šovā iepazīstiet ne tikai mazo cilvēku dzīvi, bet arī atklāsiet šokējošus faktus, kā savulaik Krievijas ārsti palīdzējuši cīnīties šova skaistākajai dalībniecei.

Mazās sievietes. Losandželosa no 8. marta darba dienās plkst. 20:00 Kanālā 2 un TVPlay!

Lasi vēl