Komentāri

Marta sestdienas pavadi jautrā gaisotnē kopā ar visu ģimeni animācijas filmu pavadībā kanālā TV3. Šovakar skaties, kā Ņujorkas Centrālparka zoodārza iemītnieki izdzīvos savvaļā.

Lauva Alekss ir Ņujorkas Centrālparka zoodārza karalis. Arī viņa labākie draugi zebra Mārtijs, žirafe Melmens un nīlzirgu meitene Glorija visu dzīvi šajā idilliskajā nebrīvē saņēmuši zoodārza apmeklētāju apbrīnu. Taču Mārtijs klusībā kaļ plānus par bēgšanu, un ar dažu apbrīnojami uzņēmīgu pingvīnu palīdzību viņam izdodas izrauties pasaulē, ko viņš sen sapņojis iepazīt. Alekss, Melmens un Glorija viņam seko, taču tiek notverti un nosūtīti uz Āfriku. Kad pingvīni sabotē kuģa komandu, Alekss, Mārtijs, Melmens un Glorija attopas izskaloti eksotiskās Madagaskaras krastā. Nu četriem ņujorkiešiem nākas izdzīvot savvaļā, un tas ir sasodīti grūti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl