Seriāls Mežonīgā kaķe pēc vairāk nekā 20 gadiem skatāms jaunā versijā

12 komentāri
Seriāls Mežonīgā kaķe pēc vairāk nekā 20 gadiem skatāms jaunā versijā
Foto: univision.com

Pagājuši daudzi gadi, bet skatītājiem joprojām labā atmiņā palicis kādreiz tik ļoti iemīļotais seriāls Mežonīgā kaķe. Jau drīzumā ikviens varēs baudīt tā jaunāko versiju mūsdienīgā kvalitātē, sekojot līdzi galvenās varones Esmeraldas skarbajiem dzīves līkločiem, līdz viss pārvēršas, kad viņa satiek turīgo puisi vārdā Pablo, kurš paver meitenei pavisam citu pasauli. Izbaudiet mīlēto seriālu Mežonīgā kaķe no 25. aprīļa darba dienās plkst. 18:00 kanālos LNT un TVPlay!

LNT skatītāji iecienījuši romantiskas pēcpusdienas kopā ar Meksikas labākajiem seriāliem, tāpēc jau drīzumā tiks piedāvāts jaunums – kādreiz tik ļoti iemīļotā seriāla Mežonīgā kaķe (La Gata) jaunā versija, kas stāstīs par bāreni Esmeraldu no Mehiko. Šis būs jau trešais no Mežonīgās kaķes seriāliem, pirmais iznāca 1968. gadā, bet otrais – 1987. gadā. Ar šo seriālu Latvijā uzaugušas vairākas paaudzes, kas pirms daudziem gadiem jūsmoja par notikumiem un pilnīgi iespējams, ka tos atminās vēl šobaltdien.

Seriāls Mežonīgā kaķe stāsta par Esmeraldas dzīvi, viņa dzīvo piepilsētas graustu rajonā – Mehiko izgāztuvēs kopā ar doņu Ritu – mantkārīgu večiņu, kura liek meitenei ik dienas doties pilsētas ielās un diedelēt naudu. Pretī Esmeralda saņem jumtu virs galvas, taču bieži nav pat kumosa maizes, ko ēst. Tomēr meitene ir dzīvesprieka pilna un dodas slidināties pa gravu kopā ar citiem izgāztuves bērniem. Blakus tai atrodas Martinesu Negretes smalkais nams, kurā mīt Pablo – bikls jauneklis, kurš vēlētos rotaļāties kopā ar Esmeraldu un pārējiem bērniem. Viņa brālis Mariano to neatbalsta, jo viņam interesē tikai bagātnieku izklaides. Pēc kārtējās reizes, kad doņa Rita naktī neielaiž Esmeraldu būdā, jo viņa nav atnesusi naudu, paziņa Haroča paziņo vecenei, ka viņai vajadzētu meklēt darbu, nevis izkalpināt nabaga Kaķi – tā visi sauc Esmeraldu.

Foto

Pablo uzaicina Esmeraldu pie sevis uz pusdienām, bet tur meiteni ierauga Lorensa – Pablo māte, kura nabadzīti padzen. Esmeralda pēc Lorensas cietsirdīgās izturēšanās vairs negrib runāt ar Pablo, tomēr puisis atvainojas viņai mammas vietā. Pablo aizbēg no mājas, lai ietu pie Esmeraldas, Lorensa to atklāj un uzbrūk Esmeraldai, bet viņa izlemj Pablo neko neteikt. Mirkli vēlāk Pablo piedāvā Esmeraldai, ka viņš varētu iemācīt viņai lasīt un rakstīt, kam meitene piekrīt.

Paiet gadi, un Esmeralda ir kļuvusi par ļoti skaistu jaunieti, un vairs negrib staigāt pa pilsētu, lūdzot žēlastības dāvanas. Esmeraldai netrūkst uzmanības arī no citiem vīriešiem, taču viņas vienīgā mīlestība ir Pablo, pret kuru simpātijas ir pāraugušas mīlestībā. Lai arī abi labi zina, ka tai būs daudzi šķēršli – viens no tiem Lorensa, kura gatava viņu par visām varītēm pārmācīt. Vai Esmeraldai un Pablo izdosies pārvarēt vecāku ietekmi, lai būtu kopā? Turklāt Esmeralda ir apņēmusies atrast darbu, un viņa iepazīstas ar Moniku – Martinesu Negretes ģimenes draugu meitu.

Skatieties Mežonīgā kaķe no 25. aprīļa darba dienās plkst. 18:00 kanālos LNT un TVPlay!

TOP komentāri

 • Dzula
  +6 +6 0

  Dzula

  Beidzot kāds seriāls ar šo simpātisko aktrisi. Tikai pietrūkst wiliam levy
 • Maite Perroni super!
  +1 +1 0

  Maite Perroni super!

  Tiešām vajadzēja gaidīt 3 gadus, kamēr beidzot uz latviešu ekraniem parādīsies šis seriāls ar Maiti Perroni... bet nu prieks...
 • inese
  +1 +1 0

  inese

  Nu beidzot seriāls ar šo aktirsi tikai būtu labi ja šai aktrisei būtu kādreiz kāda milionāres loma citādi jau nedaudz apnicīgi ka viņai kārtējo reizi jāspēlē nabaga loma.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl