Seriāla Vikingi 2. sezona – TV3 kanālā jau drīzumā!

Pievienot komentāru
Seriāla Vikingi 2. sezona – TV3 kanālā jau drīzumā!
Publicitātes foto

TV3 seriāla Vikingi jaunā, 2. sezona atsāksies vietā un laikā, kur noslēdzās iepriekšējie notikumi. Ragnāra vikingu vienībai, kura vēl joprojām dala esošās zemes un mēģina iekarot jaunas, gaidāmas nežēlīgas un asiņainas cīņas. Turklāt pirmo reizi nostāsies brālis pret brāli – pretējās pusēs cīnīsies Ragnārs un Rollo! Kurš kuru? Skatieties pasaulslavenā seriāla Vikingi 2. sezonas pirmizrādi jau 19. augustā un turpmāk trešdienās plkst. 22:35 TV3 un TVPlay!

Īru un kanādiešu kopdarbs – seriāls Vikingi (Viking) stāsta par jaunu un ambiciozu vikingu karotāju Ragnāru Lodborku (Ragnar Lodbrok). Nolīdzis uzticamu komandu, Ragnārs ved to pāri jūrām, atklāj jaunas zemes un iekaro tās, pierādot neredzētu pašaizliedzību un drosmi. Ragnāra komandā ir arī viņa brālis Rollo, kurš patiesībā apskauž savu varonīgo un spēcīgo brāli, kā arī iekāro viņa sievu. Tāpēc Ragnāra ceļš uz vikingu karaļa godu ir jo sarežģītāks. Ragnārs ir ne tikai bezbailīgs karotājs, viņš tur godā skandināvu tradīcijas un ziedošanos dieviem. Leģenda vēsta, ka Ragnārs bijis karu un karavīru dieva Odina pēctecis.

Cīņa pret brāli un draugiem

Vikingi 2.sezonas notikumi risinās tālajā 796. gadā, Skandināvijā, kad Ragnārs Lodbruks ir noslēdzis savienību ar ķēniņu Horiku. Viņa uzdevumā devies risināt īpašuma strīdus jautājumu ar lepno, bagāto un pārāk neatkarīgo jarlu Borgu. Kamēr Ragnārs ir zvērējis uzticību Horikam, viņa brālim Rollo daudz labprātāk pie sirds ir Borga piedāvājums – pārdalīt tiesības uz vikingu zemi un izveidot jaunu valsti. Tas nozīmē sākt cīņu gan pret Horiku, gan pret brāli – pacelt kaujas cirvi pret tiem, kurus Rollo reiz saucis par draugiem un biedriem… Un tā ir nodevība, kuru nepiedod!

FOTO

Arī Ragnāra ģimenes dzīvē gaidāmas ievērojamas pārmaiņas – princese Asloga, Jētelandes ķēniņa meita, gaida viņa bērnu un pastāvēs uz savām tiesībām izaudzināt bērnu kopā ar tēvu. Savukārt Ragnāra sieva Lagerta ir lepna sieviete un viena no drosmīgākajām vikingu karotājām. Dalīt savu mīļoto ar citu? Lai kāda būtu viņas izvēle, tā mainīs daudzas dzīves!

Daudzu vikingu dzīvē ir sācies pārbaudījumu laiks, kad par izdzīvošanu un mieru nāksies samaksāt visaugstāko cenu. Vai Ragnārs Lodbruks spēs visiem – ģimenei, draugiem un ienaidniekam – pierādīt, ka tieši viņš ir tas varonis, kurš pelnījis dievu labvēlību, skatieties seriāla Vikingi aizraujošajā 2. sezonā!

Ragnāru atveido austrāliešu aktieris Traviss Fimels (Travis Fimmel). Šis prototips nāk no skandināvu episkās sāgas par slaveno vikingu vadoni un līderi Ragnāru. Tomēr ir pamats domāt, ka šāds vēsturisks varonis ir pastāvējis realitātē. Ragnārs bija ne vien drosmīgs svešzemju iekarotājs, bet arī gādīgs ģimenes tēvs saviem dēliem, kas arī bija pazīstami karotāji un valdnieki. Kā stāsta leģendas, Ragnārs savu dzīvi beidza čūsku bedrē, kur viņu iemeta ienaidnieki, un viņa nāvi atrieba uzticamie dēli.