Komentāri

Jūlijā TV6 ceturtdienu vakaros aicina noskatīties filmas Načo, Ekstrakts un Septiņi psihopāti.

2. jūlijā plkst. 22.00 Načo

Načo ir bārenis, uzaudzis klosterī, kur tagad strādā par pavāru un ēdina tādus pašus bāreņus, kāds savulaik bijis. Kad klosterī ierodas skaistā māsa Enkarnasjona, Načo saprot, ka vienīgā iespēja iegūt viņas uzmanību ir piedalīties reslinga turnīrā. Turklāt, ja Načo iegūs galveno balvu, viņš spēs arī izglābt klosteri no izputēšanas.

Oriģinālais nosaukums: Nacho Libre
Gads: 2006
Režisors: Džareds Hess
Lomās: Džeks Bleks, Ana de la Reguera, Hektors Himeness u.c.

9. jūlijā plkst. 22.00 Ekstrakts

Džoels grasās pārdot savu ziedu ekstraktu rūpnīcu un doties pelnītā pensijā, bet negadījums darbavietā izraisa virkni nelaimju, apdraudot gan viņa uzņēmējdarbību, gan personisko dzīvi.

Oriģinālais nosaukums: Extract
Gads: 2009
Režisors: Maiks Džadžs
Lomās: Džeisons Beitmens (Džoels), Maila Kunisa (Sindija), Kristena Vīga (Sjūzija), Bens Afleks (Dīns), Dž. K. Simonss (Braiens) u.c.

23. jūlijā plkst. 22.00 Septiņi psihopāti

Scenāristam Mārtijam radusies ideja jaunam un aizraujošam scenārijam ar nosaukumu Septiņi psihopāti. Diemžēl viņš pārsvarā jūtas likti pēc iepriekšējās dienas dzeršanas, tāpēc darbs īpaši neiet uz priekšu. Mārtija labākais draugs Billijs – neveiksmīgs aktieris, naudu iztikai pelna, nolaupot suņus kopā ar savu paziņu Hansu. Kad Mārtijam sāk šķist, ka visas radošās idejas ir izsīkušas, Billijs pie viņa ierodas ar apburošu suni, kuru tikko nozadzis bīstamam gangsterim. Draugi kopā dodas uz tuksnesi, kur Mārtijs no jauna atrod iedvesmu savam darbam.

Oriģinālais nosaukums: Seven Psychopaths
Gads: 2012
Režisors: Martin McDonagh
Lomās: Vudijs Harelsons (Čārlijs), Sems Rokvels (Billijs), Kolins Farels (Mārtijs), Ebija Korniša (Kaja), Kristofers Volkens (Hanss) u.c.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl