Komentāri
Septembrī TV ekrānus iekaros jauns izmeklētāju duets
TV3 Publicitātes foto

Pievilcīgo un tik labi iepazīto izmeklētāju tandēmu Beketu un Kāslu nomaina cits, ne mazāk šarmants un ļoti prasmīgs pāris – Kings un Maksvela. Abi ir bijušie slepenie aģenti, tagad privātdetektīvi, un strādā patiesi augstā līmenī. Kings tika atlaists no darba, kad nenosargāja prezidenta amata kandidātu, savukārt Maksvela tika atbrīvota no amata, kad pieļāva nolaupīšanu. Kopā Kings un Maksvela strādā ātri, delikāti, precīzi, kvalitatīvi, lavierējot uz likuma robežas un tādēļ arī klusi. Sekojiet līdzi jaunajam izmeklēšanas seriālam “Kings un Maksvela” no 4.septembra ceturtdienu vakaros 21:00 kanālā TV3!

TV3 jaunais izmeklēšanas seriāls “Kings un Maksvela” (King & Maxwell) ir amerikāņu seriāls, kas debitējis 2013.gadā, un tas ir izveidots, balstoties uz rakstnieka Deivida Baldači (David Baldacci’s) novelēm. Seriālā slepeno aģentu Šonu Kingu atveido Džons Tenijs (Jon Tenney). Kings ir bijušais izlūkdienesta aģents, kurš atlaists no izlūkdienesta pēc tam, kad tika nogalināts prezidenta amata kandidāts Riters, kuru Kings apsargāja. Tagad Kingam pieder privātdetektīvu aģentūra, kurā viņš strādā kopā ar partneri Mišelu Maksvelu un palīgu tehniskajos jautājumos Edgaru. Aģentūrai ir visai neprasts un savdabīgs klientu loks, arī privātdetektīvu izmeklēšanas metodes ir vairāk nekā dīvainas. Nereti, strādājot pie lietas, viņi lavierē uz robežas starp likumīgu un nelikumīgu pieeju izmeklēšanai. Vēl neparastāku izmeklēšanu padara fakts, ka Kings nekad nelieto ieroci, pretēji savai partnerei Maksvelai. Un, ja gadās brīnums, un Kings ir paņēmis līdzi ieroci, tas nebūs pielādēts.

Tuvākais cilvēks Kingam ir viņa partnere Maksvela. Abu attiecībās jaušams viegls flirts un sarunas noris asprātīgā gaisotnē, ko atzinīgi novērtēs skatītāji. Ir kāda vājība, kuras dēļ nākas ciest visai komandai – Kingam neveicas ar samaksas pieprasīšanu no klientiem, tādēļ samaksa par sniegtajiem pakalpojumiem itin bieži mēdz izpalikt. Komandas biedrs Edgars nemitīgi atgādina Kingam, ka biznesam ir vajadzīga nauda.

Aktrise Rebeka Romijna (Rebecca Romijn) iejūtas Mišelas Maksvelas lomā. Maksvela, tāpat kā Kings, arī ir bijusī izlūkdienesta aģente, kura atlaista, kad tika nolaupīts cilvēks, kuru viņai bija jāsargā. Seriāla sākumā tiek atklāts, ka Maksvela atlaista pirms pusotra gada un viņa joprojām nespēj to pārdzīvot. Maksvela vienmēr ir labā fiziskā formā un viņai, atšķirībā no Kinga, vienmēr pie sāniem ir pielādēts ierocis. Viņa reaģē ātri, tāpēc pirmā aiztur bēgošos aizdomās turamos. Mišelai ir tēvs, ar kuru viņai ir saspīlētas attiecības, un četri brāļi. Sekojot tēva piemēram, kurš ir policijas kapteinis, viņa ar brāļiem strādā likuma pusē.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl