Komentāri
Septembrī Kanālā 2 divi pasaulslaveni seriāli, tostarp ”Sekss un lielpilsēta”
Home Box Office, Inc.

Lai tumšie rudens vakari krāsotos košākās krāsās, Kanāls 2 septembrī aicina skatītājus pie TV ekrāniem baudīt laba humora un optimisma piepildītus seriālus. Jau 18. septembrī skatītāji pirmo reizi satiks mazliet sentimentālo, taču vienmēr pozitīvo seriāla ”Otrā iespēja” varoni Rebeku. Savukārt dienu vēlāk, 19. septembrī, sagaida sirsnīga atkalredzēšanās ar seksīgajām, koķetajām un vienmēr šarmantajām Ņujorkas dāmām no seriāla ”Sekss un lielpilsēta”.

Otrā iespēja izlabot pagātnē pieļautās kļūdas

No 18. septembra pirmdienās plkst. 19.00 Kanālā 2 būs skatāms jauns ASV komēdijseriāls ”Otrā iespēja” (Hintsight) – stāsts par četrdesmitgadnieci Rebeku, kura gatavojas savām otrajām kāzām un iegrimst sentimentā par pagātnes notikumiem un cilvēkiem savā dzīvē.

Viņa domās atgriežas deviņdesmitajos, kad bija jauna, dzīvespriecīga, līdz ausīm iemīlējusies savā pirmajā, lieliskajā vīrā Šonā. Neraugoties uz lielo mīlestību, attiecībām bija īss mūžs un laulība izvērtās par īstu katastrofu. Tāpat Rebekai sāp sirds par izjukušo draudzību ar savu jautro un enerģisko draudzeni Loliju, ar kuru agrāk vienoja ļoti sirsnīgas attiecības.

Foto: pmcvariety.files.wordpress.com

Kāzu rītā Rebeka pamostas 20 gadus senā pagātnē – pirmo kāzu dienā 1995. gadā. Rebeka saprot, ka viņai ir dota iespēja labot jaunībā pieļautās kļūdas, glābt pirmo laulību un sakārtot attiecības ar Loliju. Vai ar dzīves laikā gūto pieredzi Rebekai izdosies izmantot otro iespēju labot savu dzīvi? To uzzināsiet, skatoties komēdiju deviņdesmito gadu noskaņā.

Rebekas lomas atveidotāja Laura Ramzeja (Laura Ramsey) ir ASV dzimusi aktrise, kuras nozīmīgākas lomas ir bijušas komēdijā ”Viņa ir viņš” (She’s the Man), šausmu filmā ”Drupas” (The Ruins) un spriedzes filmā ”Nogalināt īru” (Kill the Irishman).

Aktrises daba ir ļoti vienkārša, un, kā viņa pati atzīst, nav ērtāka apģērba par T kreklu un džinsām. Ceļš uz viņas sirdi iet caur vēderu, tādēļ viņa novērtē, ja kāds spēj viņu palutināt ar labu un kvalitatīvu ēdienu.

Tikšanās, kas raisa smaidu un pozitīvismu

No 19. septembra plkst. 20.00 TV ekrānos atgriezīsies leģendārās, valdzinošās un vienmēr šarmantās ņujorkietes no kulta seriāla ”Sekss un lielpilsēta” (Sex and The City), lai ar saviem piedzīvojumiem iekrāsotu Latvijas rudens vakarus.

Sešu sezonu laikā seriāls ieguvis septiņas ”Emmy Awards” un astoņas ”Zelta Globusa” (Golden Globe) nominācijas. Tāpat seriāls ir iekļuvis prestižā žurnāla ”TIME” sarakstā kā viens no 100 visu laiku labākajiem TV seriāliem.

Seriāls netieši kalpojis par iedvesmas avotu miljardiem sieviešu, un, kas interesanti, arī vīriešu auditorijā šis seriāls ir visai iecienīts. Ne tikai tāpēc, ka to skatās mīļotās sievietes, bet arī tāpēc, ka ļauj iepazīt labāk sievietes dabu un vēlmes, kuras dažreiz paliek nepateiktas. Lai patīkama atkalredzēšanas ar ekspresīvajām seriālu varonēm!

No 18. septembra pirmdienās plkst. 19.00 ”Otrā iespēja”, bet no 19. septembra otrdien – piektdien plkst. 20.00 ”Sekss un lielpilsēta” Kanālā 2!

Lasi vēl