Roboti pret cilvēkiem realitātes šovā TV6

0 Komentāru
Roboti pret cilvēkiem realitātes šovā TV6
Foto: ekrānuzņēmums

TV6 jaunajā šovā Sliktie roboti, kas uzņemts ar slēptajām kamerām, roboti jeb modernās tehnoloģijas izjoko nejauši izvēlētus sabiedrības locekļus. Smieklīgi un amizanti atgadījumi garantēti jau no 1. jūlija piektdienas vakaros plkst. 21.00 TV6!

TV6 realitātes šova Sliktie roboti (Bad robots) galvenajā lomā ir dažādi roboti, kas padara ikdienā veicamos uzdevumus neiedomājami sarežģītus. Ik raidījumā šķietami parastas ierīces uz ielas, lielveikalos vai citās sabiedriskās vietās pārbauda sabiedrības locekļu pacietību. Ikdienas darbības pārvēršas pamatīgā izjokošanā, kas liek justies neveikli cilvēkiem, kuri saskārušies ar pārveidotajām tehnoloģijām.

Roboti – fotobūdiņas un autostāvvietas skaitītāji – būs vien daži no automatizētajiem velnēniem, kas veidoti ar izdomātas kompānijas Tezcorp palīdzību. Vairāki šovā pieaicināti komiķi un aktieri ierunā slikto robotu balsis, lai veidotu interaktīvas un šķietami jaunas tehnoloģijas iespaidu. No ļaunu joku pilnām solāriju būdiņām līdz tirdzniecības automātiem, kas vienkārši vēlas pakašķēties – tas viss slēpto kameru šovā Sliktie roboti!

Bez šaubām slēptās kameras otrā pusē smiekli plūdīs aumaļām, vērojot cilvēku centienus palikt nopietniem un savaldīt savas emocijas brīdī, kad vienīgā vēlme ir nolamāt tehnoloģijas un to izgudrotājus. Neraugoties uz to, daži aparāti arī uzjautrinās to izmantotājus, ļaujot gardi pasmieties par iekulšanos amizantā situācijā.

Robotu cīņa ar sabiedrību šovā Sliktie roboti no 1. jūlija piektdienās plkst. 21.00 TV6!

0 Komentāru