Komentāri
Robijs Viljamss Lieldienu brīvdienās viesosies Rīgā un Kanālā 2
Robijs Viljamss. Publicitātes foto

Lieldienu brīvdienu rīti Kanālā 2 iesāksies ar saldajiem ēdieniem, kurus gatavos pasaules labākie šefpavāri. Pa dienu tie skatītāji varēs izbaudīt ģimenisku kopā būšanu ar Bēthovena saimes piedzīvojumiem, bet vakarpusē – bagātnieku dzimšanas dienas ballītes britu un amerikāņu šovā Mani saldie 16. Taču kā ķirsītis saldajā ēdienā būs 4. aprīlī gaidāmais Robija Viljamsa koncerts One night at the palladium!

Lieldienu programma

Vislabākais veids, kā sākt Lieldienu rītu? Ar konfektēm, kūciņām, tortēm un citiem gardumiem? Sevi ir jālutina, jo ir taču svētki! Pie gardāko desertu radīšanas ķersies pasaules labākie šefpavāri, bet pat viņiem ne viss izdodas. Kurš radīs neaizmirstamāko garšu buķeti? Kā šefpavāru ēdienus vērtēs žūrijas locekļi? Uzziniet Lieldienu brīvdienu rītos, skatoties Šefpavāru cīņas: saldais ēdiens (Top chef: Just desert) 1. un 2. sezonu no 3. līdz 6. aprīlim plkst. 8.00 Kanālā 2!

Turpinājumā Kanālā 2 nav gaidāmi Lieldienu zaķi, bet visu iemīļotie sanbernāri! No 4. līdz 6. aprīlim no plkst. 15.00 sagaida smiekli piedzīvojumi un pārpratumi – tikpat raibi kā Lieldienu olas – ar sešām Bēthovena filmām Kanālā 2! Savukārt vakara noslēgumā jautrība sitīs augstu vilni, jo šovā Mani saldie 16 tiks svinētas bagātu vecāku bērnu dzimšanas dienas! Prasību latiņa uzlikta ļoti augsta un pasākuma rīkotājiem vaigu sviedros būs jāstrādā, lai viss būtu noorganizēts pēc labākajiem standartiem. 16 gadu svinībām tiek noīrēta ballītes vieta, noteikts temats, izsūtīti grezni ielūgumi, un uz ballītes vietu jaunieši tiek nogādāti limuzīnos un greznos auto. Protams, ballīte nav iedomājama bez pasaulslavenu dziedātāju vai grupu līdzdalības! Skatieties Mani saldie 16 1. un 2. sezonu no 3. līdz 6. aprīlim plkst. 18.00 Kanālā 2!

Sagaidiet Robiju Viljamsu!

Kā zināms, 6. aprīlī Rīgā ar iespaidīgu šovu uzstāsies superzvaigzne, viens no šovbiznesa lieliskākajiem izklaidētājiem, britu mūziķis Robijs Viljamss (Robbie Williams). Gaidot šo grandiozo koncertu, Kanāls 2 skatītājiem piedāvā iesildīties ar Robija Viljamsa koncertu One Night at the Palladium. Ar dziesmām no albuma Swings Booth Ways britu superzvaigzne parādīs, kāpēc viņu dēvē par šovbiznesa karali. Starp citu, albums iznāca 2001. gadā, un tas bija viens no dziedātāja vispopulārākajiem albumiem un tika pārdotas vairāk nekā 2 miljoni kopijas tikai Lielbritānijā. Nepalaidiet garām šo iespēju – klausīties mākslinieka šarmantajā balsī jau 4. aprīlī plkst. 21.05 Kanālā 2!

Izbaudiet Lieldienu programmu Kanālā 2!

Lasi vēl