Revizorro Ļena Ļetučaja sarīkos negaidītu pārbaudi pat smalkākajā restorānā

Pievienot komentāru
Revizorro Ļena Ļetučaja sarīkos negaidītu pārbaudi pat smalkākajā restorānā
Publicitātes foto

Bāri, restorāni, viesnīcas, nakts klubi… Kur lai pavada laiku, lai maciņam un vēderam nebūtu sāpīgi, bet dvēselei aiztaupītu aizvainojumu par nesaņemto viesmīlību? Kā lai nekļūdās bāra, restorāna vai viesnīcas izvēlē? Līdz brīdim, kamēr ierodas sociālā šova Revizorro filmēšanas grupa, visi iestādījumi šķiet pieklājīgi. Taču pēkšņās pārbaudes parādīs, kas kuram slēpjams!

Revizorro ir ne tikai godīgākais un godprātīgākais raidījums. Tā ir sociālā akcija par pakalpojumu kvalitāti patiesiem servisa cienītājiem, kad taisnība vienmēr ir patērētāja pusē. Dmitrijs Jaņins, Patērētāju Konfederācijas valdes priekšsēdētājs saka: ”Patērētāji ik gadu tērē milzīgus līdzekļus pakalpojumu jomā – viņi maksā par ēdināšanas, viesnīcu, tūrisma biznesa pakalpojumiem. Stāsts par to, kas patiesībā notiek šajā sfērā, tās ”virtuvē”, palīdzēs TV skatītājiem nenošaut greizi un nekļūt par mārketinga vai pat krāpniecības upuri.”

Raidījuma vadītāja Ļena Ļetučaja ir revidente, kas apmeklēs dažādas Krievijas pilsētas, pārbaudot pakalpojumu kvalitāti.

Kopā ar viņu raidījuma Revizorro skatītāji nokļūs restorānu un kafejnīcu, viesnīcu un kūrortu, veikalu un klīniku, klubu un atpūtas zonu ”aizkulises”. Katrai no šīm vietām ir iekšējā ”virtuve” ar daudziem noslēpumiem, kas īpašniekiem palīdz gūt milzīgu peļņu – kā likums, uz klienta rēķina.

Foto

Ļena Ļetučaja apgalvo: ”Es mācu, kā uzvesties situācijās, kurās cilvēki bieži nokļūst un nezina, kā reaģēt, bet restorānu un viesnīcu īpašniekiem es esmu tāda kā kritiķe. Cerams, ka arī draugs, jo ne tikai atklāju un norādu uz trūkumiem, bet tādejādi mēģinu uzlabot viņu pakalpojumus.”

Sekojot uzstājīgajai Ļenai Ļetučajai, skatītāji varēs bruņoties ar noderīgām zināšanām par krāpniecības veidiem un nekvalitatīvu darbu apkalpošanas vietās un uzzināt, ko no viņu acīm slēpj pieklājīgi restorāni, kādas sanitārās normas nesodīti ignorē viesnīcās, no kuru iestāžu apmeklējumiem labāk ir izvairīties.

Bruņojusies ar cimdiem, laboratorijas mēģenēm un aprīkojumu, Ļena inspektē populārākos iestādījumus. Neuzpērkamā raidījuma vadītāja nepalaidīs garām nevienu pārkāpumu! Ļena Ļetučaja apgalvo: ”Iespējams, es atstāju trauslas meitenes iespaidu, taču par patiesību esmu gatava cīnīties līdz galam! Es lieliski apzinos, ka projekta galvenais uzdevums ir atgādināt iestādījumu un viesnīcu saimniekiem, ka viņiem ne tikai jāpelna, bet ari jāsniedz kvalitatīvi pakalpojumi.”

Skaties raidījumu Revizorro, sākot ar 6. jūliju, trešdienās plkst. 21:00 TV kanālā 3+!