Populārā šova Dejas priekšnesumi skatītāju sirdīm liks pukstēt straujāk

1 komentārs
Populārā šova Dejas priekšnesumi skatītāju sirdīm liks pukstēt straujāk
Publicitātes foto

No 9. jūlija sestdienās plkst. 20:15 Kanālā 2 ikviens skatītājs varēs sekot līdzi muzikālā un karstām dejām piepildītā šova Dejas 2. sezonai. Visdažādākie deju stili, neticami skaistas dekorācijas, pārsteidzoši specefekti, kā arī, protams, mirdzoši deju kostīmi – tas viss sagaidāms šovā Dejas, kas iemantojis miljoniem skatītāju simpātijas visā pasaulē! Ļaujieties dejas varenībai Kanālā 2!

Dejot gribētāju netrūkst!

Šova Dejas (Танцы) 1. sezonas notikumi bija elpu aizraujoši, un, lai arī līdz uzvarētāja noskaidrošanai vēl bija pietiekami ilgs laiks, jau uzreiz daudziem atbalstītājiem kļuva skaidrs, ka sekos krāšņa 2. sezona. Prognozes piepildījās, un 2. sezonai pieteicās ap 10 000 pretendentu, to vidū bija arī daudzu eksotisku valstu pārstāvji, kā, piemēram, no Kubas un Jaunzēlandes. Atlases tūre norisinājās lielākajās Krievijas pilsētās un, kā izrādās, uz vienu no kārtām bija ieradies latvietis, par kuru ziņoja Latvijas mediji, bet diemžēl šovā viņš netika uzņemts. Šova vadītāja Laisana Utjaševa atklāj: ”Atlasot dalībniekus 2. sezonai, latiņa tika pacelta augstāk, izvirzot augstākas prasības potenciālajiem dalībniekiem. Bez šaubām, tas atmaksājās, jo gala rezultātā izdevās atlasīt īstus profesionāļus.”

Līdz pusfinālam nokļuva 186 pretendenti, bet tikai 24 iekļuva finālā. Viņiem bija jārēķinās ar trīs mēnešu smagu darbu un psiholoģisku spriedzi. Mentors Migels atzīst: ”Šosezon es būšu stingrāks un vairs tik akli neuzticēšos cilvēkiem. Es netaisos organizēt revanšu pret Jegora komandas dalībniekiem, jo tāds nav mans mērķis. Taču, protams, mana komanda tieksies uz uzvaru!” Otrs mentors Jegors piebilst: ”Manuprāt, Migelam uzvara 2. dezonā ir daudz svarīgāka nekā man. Man ir citi uzdevumi: šovā procesā iesaistīt pareizos horeogrāfus, atlasīt izcilus dejotājus un radīt kvalitatīvus priekšnesumus. Iepriekšējā sezonā to bija ap 118, vai to pārspēsim – uzzināsiet šosezon!”

Atgādinot šova noteikumus, 24 dalībnieki tiek vienlīdzīgi sadalīti divās komandās, kuru mentori būs Jegors un Migels. Uz katru raidījumu dejotāji ar horeogrāfu palīdzību būs sagatavojuši 10 priekšnesumus, kurus vērtēs pieredzējusi žūrija – tās sastāvā būs populārās zvaigznes, un, protams, arī skatītāji varēs ietekmēs šova iznākumu. Līdz ar tuvošanos finālām pieaugs spriedze, intrigas un dejas kaislības! Finālā nokļūs četrinieks, no kura tikai viens kļūs par uzvarētāju – galvenās balvas ieguvēju. Starp citu, jau ir izziņots, ka būs Dejas 3. sezona, kas nozīmē, ka dejas burvību varēsiet vēl baudīt visā krāšņumā!

Izbaudiet kaislīgu deju priekšnesumus no 9. jūlija sestdienās plkst. 20:15 Kanālā 2!