Politisks spraiga sižeta seriāls Varas spēles ar Ketrīnu Heiglu drīzumā LNT

0 Komentāru
Politisks spraiga sižeta seriāls Varas spēles ar Ketrīnu Heiglu drīzumā LNT
Foto: NBC International

Katram prezidentam ir savs slepenais ierocis. Amerikas Savienoto Valstu prezidentei Peitonei tā ir Čārlstona Takere. Politisks spraiga sižeta seriāls Varas spēles ar Holivudas dīvu Ketrīnu Heiglu galvenajā lomā no 29. septembra ceturtdienās plkst. 22.10 kanālā LNT.

Čārlija – bezbailīga un ar asu prātu

Čārlstona Takere jeb Čārlija ir augsta līmeņa Centrālās izlūkošanas pārvaldes analītiķe, bezbailīga un apveltīta ar asu prātu un teicamu intuīciju. Tikai tā viņa var veikt savus ikdienas uzdevumus – katru rītu sagatavot pasaulē ietekmīgākajai politiķei ziņojumu par situāciju pasaulē un desmit galvenajiem draudiem Amerikas Savienotajām Valstīm, balstoties uz kuru prezidente Peitone pieņems savu rīcības plānu un svarīgākos lēmumus ārpolitikā. Tik augstas atbildības un varas darbs prasa īpašu dzīvesveidu un arī īpašā uzticībā balstītas attiecības ar prezidenti, kura turklāt ir arī pirms gada teroristu uzbrukumā Afganistānā nogalinātā Čārlijas mīļotā līgavaiņa Ārona māte, tāpēc abas sievietes vieno personiska atriebe.

Čārlija joprojām nav tikusi pāri sava mīļotā cilvēka nāvei, tāpēc naktīs mēģina aizmirsties vētrainā uzdzīvē, lietojot alkoholu un ielaižoties vienas nakts sakaros ar vīriešiem. Kā drīz vien atklāsies, Čārliju nomoka ne tikai zaudējuma sāpes, viņa jūtas arī atbildīga par to, kas notika Afganistānā. Vai iespējams, ka uzbrukumu vadīja ASV aģents, par kuru Čārlija zināja? Vai Čārlija ir līdzatbildīga notikušajā? Viss kļūst vēl sarežģītāk, kad Čārlija sāk saņemt anonīmas ziņas no kāda, kurš apgalvo, ka zina visu, kas notika Afganistānā. Kas tur patiesībā notika? Uzzināsiet, skatoties seriālu!

Foto

Citāda Ketrīna Heigla

Čārlijas loma seriālā Varas spēles (State of Affairs), kuru tik bieži salīdzina ar seriālu Svešais starp savējiem (Homeland), ir ilgi gaidīta atgriešanās televīzijā Holivudas dīvai Ketrīnai Heiglai (Katherine Heigl). Kopš lomas slavenajā seriālā Grejas anatomija (Grey’s Anatomy), no kura Heigla pēkšņi un ar skandālu aizgāja 2010. gadā, aktrise redzēta galvenokārt romantiskās komēdijās uz lielā ekrāna. Čārlijas loma Heiglai ir neierasti nopietna, par to pati aktrise saka: ”Man ļoti patīk romantiskas komēdijas, taču es vēlos darbināt arī citus manu spēju muskuļus.” Ketrīna Heigla arī atklāj, ka Čārlijas loma padarījusi arī viņu pašu patriotiskāku.

Veidotāji – leģendāri CIP darbinieki

Heigla savā CIP analītiķes lomā ir pārliecinoša. Par to jāpateicas tam, ka starp seriāla Varas spēles autoriem ir divi leģendāri un ilggadēji CIP darbinieki. Producents Henrijs Henks Kromtons darbojies Centrālajā izlūkošanas pārvaldē 24 gadus, bijis pretterorisma centra direktora vietnieks un vadījis vienu no pārvaldes slepenākajām divīzijām. Par savu dienesta pieredzi viņš sarakstījis grāmatu, jo uzskata, ka izlūkošanas nozīmi bieži pārprot abu pušu politikas veidotāji.

Savukārt seriāla galvenajam producentam un galvenās varones prototipam Rodnijam Fereonam ir 14 gadus ilgs darba stāžs CIP. Viņš veicis seriālā atspoguļotos prezidenta sekretāra pienākumus divu ASV prezidentu – Bila Klintona un Džordža Volkera Buša – prezidentūras laikā. Spraiga sižeta spiegu filmu panākumus Fereons skaidro ar to, ka pēc 11. septembra teroristu uzbrukumiem cilvēki sākuši īpaši interesēties par šiem jautājumiem un vēlas tos saprast. Uzsverot, ka notikumu atspoguļojumā seriāla autori īpaši tiekušies pēc autentiskuma, Fereons stāsta, ka Vašingtonas varas gaiteņiem ir daudz kopīga ar Holivudas studijām: ”Galvenais ir apzināties, kas esi, un iegūt labus sabiedrotos.”

Izbaudiet jaunu seriālu Varas spēles no 29. septembra ceturtdienās plkst. 22.10 kanālā LNT!

0 Komentāru