Pirmo reizi Latvijas TV kanālos skatāms mistikas seriāls Černobiļa. Slēgtā zona

Pievienot komentāru
Pirmo reizi Latvijas TV kanālos skatāms mistikas seriāls Černobiļa. Slēgtā zona
Publicitātes foto

Pavisam drīz Latvijas TV ekrānos pirmo reizi būs redzams Krievijas mistisks daudzsēriju trilleris Černobiļa. Slēgtā zona, kas ir mēģinājums atbildēt uz mūžīgo jautājumu – vai tiesa, ka pagātni nevar atgriezt, bet tagadni nevar mainīt? Galveno varoņu piedzīvojumi atspoguļoti sižetā ar straujiem pavērsieniem un pilnīgi neprognozējamu finālu.

Seriāla darbība attīstās divos laika slāņos – mūsdienās un 1986. gadā, Černobiļas AES avārijas priekšvakarā. Seriāla producents Valērijs Fedorovičs skaidro: ”Pats stāsts ir kas krietni vairāk par dažu jaunu cilvēku dēkām. Viena sižetiskā līnija ir par to, kā šī katastrofa un tai sekojošās ekonomiskās sekas, līdztekus citiem faktoriem, noveda pie Padomju Savienības sabrukuma. Mēs mēģinām stāstīt par to, kas ar valsti varēja notikt, ja nebūtu šīs katastrofas. Turklāt ir vēl cits stāsts. Par to, ka cilvēki ārēju faktoru iespaidā mainās…”

Pieci draugi domāja, ka iet pa pēdām neadekvātam laupītājam, kurš no kādu maskaviešu seifa nolaupīja astoņus miljonus rubļu. Pēdu dzīšana viņus noveda Černobiļā, kur 1986. gadā notika briesmīga katastrofa, kas ietekmēja miljoniem cilvēku un veselas virknes valstu likteni.

Foto

Taču drīz puiši saprata, ka nokļuvuši nopietnās peripetijas un no medniekiem pārvērtušies par medījumu. Nejauši viņiem rokās nonāk ierīce, ar kuras palīdzību var pārvietoties laikā, konkrēti, uz Pripetjas pilsētu dažas stundas pirms Černobiļas AES avārijas. Draugi nolemj novērst katastrofu – avāriju atomelektrostacijas ceturtajā energoblokā.

Un te izrādās, ka viss, kas notiek, nav nejaušība. Kāds ar nolūku sarīkojis aplaupīšanu, un draugu ierašanās Černobiļā ietilpst noslēpumainā leļļinieka plānos.

Kurš un kāpēc sarīkojis šo bīstamo spēli? Vai galvenajam varonim izdosies izglābties un izglābt draugus? Kas notiks pēc iejaukšanās pagātnē?

Jevgeņijs Stičkins, kurš atveido vienu no galvenajām lomām seriālā Černobiļa. Slēgtā zona, stāsta: ”Kāpēc jāizlasa Jātnieks bez galvas, jābrauc kalnos, jāmēģina jāt ar zirgu, jāizpeldas ūdenskritumā un jānoskatās Černobiļa. Slēgtā zona? Tas ir spici!”

Skaties seriālu Černobiļa. Slēgtā zona, sākot ar 11. jūliju, pirmdienās plkst. 21.00 TV kanālā 3+!