Pirmo reizi Latvijā! TV6 rudens sezonas atklāšana ar 24 stundu kino maratonu!

0 Komentāru
Pirmo reizi Latvijā! TV6 rudens sezonas atklāšana ar 24 stundu  kino maratonu!
Publicitātes foto

Par godu TV6 rudens sezonai pirmo reizi Latvijā televīzijas kanāls skatītājiem dāvinās 24 stundu kino maratonu! Tas sāksies ar televīzijas pirmizrādi Godavīrs, kurā galveno lomu atveido Stīvens Sīgals, un noslēgsies ar televīzijas pirmizrādi Džampstrīta 21. Kopumā pēc kārtas varēs noskatīties četrpadsmit filmas un tajās sastapt gan dzelzs večus, gan glītus zaķus, kā arī izbaudīt gaumīgus jokus. Sezonas atklāšanā TV6 skatītājus sagaidīs arī citādāks kanāla vizuālais izskats un grafiskais noformējums. Nenokavējiet rudens sezonas atklāšanu ar filmu maratonu no 10.oktobra 22:00 diennakts garumā kanālā TV6!

Izbaudiet 24 stundas ar 14 filmām!

Pirms TV6 rudens sezonas atklāšanas kino maratona ikviens aicināts sarūpēt labi daudz uzkodu un dzeramos, jo būs iespēja noskatīties 14 dažādas filmas diennakts garumā, neattejot no TV6 ekrāna. Tiks rādītas komēdijas, asa sižeta, drāmas un pat šausmu filmas. Jaunā sezona tiks atklāta 10.oktobra vakarā 22:00 ar filmas “Godavīrs” televīzijas pirmizrādi. “Godavīrs” stāsta par daudz piedzīvojušā, spējīgā un veiksmīgā īpašo spēku karavīra Aleksandra dzīvi, kura tēlā iejūtas aktieris Stīvens Sīgals. Aleksandra karjera pēkšņi beidzas un viņš nolemj dzīvot klusu un mierīgu amatnieka dzīvi, apmetoties daudzdzīvokļu rajonā Krievijā. Taču, kad vienu no dzīvokļa īrniecēm un viņas ģimeni sāk apspiest vietējā gangsteru banda, Aleksandrs dodas palīgā. Viņš tiek ierauts nežēlīgā karā starp ķīniešu un krievu bandām, un ne tikai aizsargā apdraudēto ģimeni, bet sastopas arī pats ar savu pagātni.

TV6 skatītājiem kino maratona turpinājumā tiks piedāvāta iespēja noskatīties tādas pasaulē slavu guvušas filmas kā “Gladiators”, “Bokseris”, “Tabu”. Kino baudīšana turpināsies arī 11.oktobrī visas dienas garumā ar “Sarkanā drakona leģenda”, “Nāve viņai piestāv”, “Uz slavas asmens”, “Jauniņais”, “Makšķernieki”, “Kur ir mans autiņš, vecīt?”, “Kinozvaigzne kazarmās”, “Načo” un “Aplamā aizsardzība”.

Kino maratona noslēgumā 11.oktobrī 22:00 gaidāma smieklīgās komēdijas Džampstrīta 21 televīzijas pirmizrāde! Stāstts par draudzību, kas sāksies izdzīvošanas nolūkā – viens ir sportists, otrs ir gudrītis. Kopā abi izlauzīsies cauri koledžai un sāks patrulēt parkā.. Puiši vēlas pierādīt, ka ir labi policisti, tādēļ iestājas slepenajā vienībā “Džampstrīta”, un iefiltrējas vidusskolā, kur notiek narkotiku tirdzniecības izmeklēšana. Tagad daudz biedējošāka, par cīņu ar narkotikas tirgojošiem pusaudžiem, šķiet iespēja no jauna piedzīvot mokošos pusaudžu gadus.

Jauna vizuālā identitāte!

Kanālam TV6 līdz ar rudens sezonas atklāšanu 10.oktobrī, mainīsies vizuālais noformējums un grafiskais dizains. Līdz ar jauno TV6 vizuālo identitāti, skatītājiem kanāla plašais piedāvājums izskatīsies vēl pievilcīgāks, modernāks un spilgtāks. Taču labāk ir vienreiz redzēt, nekā vairakkārt par to dzirdēt, tādēļ ikviens tiek aicināts novērtēt jauno TV6 vizuālo noformējumu, kas tiks ieviests 10.oktobrī līdz ar 24 stundu kino maratonu.

0 Komentāru