Pirmdienas ar Ž. Klodu van Dammi un Dž. Stethemu TV6

0 Komentāru
Pirmdienas ar Ž. Klodu van Dammi un Dž. Stethemu TV6
Publicitātes foto

Jūnijā ik pirmdienas vakaru kanāls TV6 aicina pavadīt kopā ar Holivudas spīdekļiem Žanu Klodu van Dammi un Džeisonu Stethemu.

1. jūnijā plkst. 22.00 Adjutants

Sems Kīnans ir flotes komandieris, ko nosūta uz ASV vēstniecību Moldāvijā kā jauno drošības atašeju. Viņa ierašanās laikā Moldāvijā plosās pilsoņu karš. Sema uzdevums ir par katru cenu pasargāt ASV vēstnieku. Kad pamatīgi bruņoti vietējie nemiernieki sāk dumpoties un valsts prezidents patveras vēstniecības ēkā pie Kīnana un viņa padotajiem, apņēmīgajam virsniekam jānosargā divi vīri pret veselu bruņotu pūli…

Oriģinālais nosaukums: Second in Command
Gads: 2006
Režisors: Saimons Felouzs
Lomās: Žans Klods van Damme (komandieris Semjuels Kīnans), Džūlija Koksa (Mišela Vitmena), Alans Makkenna (kapteinis Džons Boldvins), Razāks Adoti (virsseržants Ērls Darnels), Velibors Topiks (Antons Tavarovs) u.c.
Žanrs: Asa sižeta filma/Trilleris

8. jūnijā plkst. 22.00 Tuvāk ienaidniekam

Kad uz ASV un Kanādas robežas pazūd milzīga narkotiku krava, narkotiku kontrabandisti piespiež meža reindžeri un bijušo Jūras spēku kareivi Henriju viņiem palīdzēt. Iesprostots mežainajā apvidū bez iespējām komunicēt ar ārpasauli, Henrijs satiekas ar Kleju – vīrieti, kuram ir sens naids pret Henriju un kurš alkst atriebības. Tomēr abiem ienaidniekiem jāizvēlas – nolikt malā pagātni un strādāt kopā, vai arī cīnīties vienam pret otru, lai galu gala vienalga mirtu no nežēlīgo narkotiku kontrabandistu rokas.

Oriģinālais nosaukums: Enemies Closer
Gads: 2013
Režisors: Pīters Haijams (Peter Hyams)
Lomās: Toms Everets Skots (Tom Everett Scott), Žans Klods van Damme (Jean-Claude Van Damme), Orlando Džounss (Orlando Jones) u.c.
Žanrs: Asa sižeta filma/Trilleris

15. jūnijā plkst. 22.00 Adrenalīns

Satraucoša asa sižeta filma par profesionālu slepkavu Čevu, kurš uzzina, ka viņa bijušais darba devējs viņa asinīs ievadījis indi ar nosaukumu Pekinas kokteilis. Ja sirdsdarbības ātrums palēnināsies, viņš mirs. Viņam jāuztur augsts adrenalīna līmenis, lai izdzīvotu, un jātraucas pa Losandželosas ielām, meklējot pretindi…


Oriģinālais nosaukums: Crank
Gads: 2006
Režisors: Mark Neveldains un Braiens Teilors
Lomās: Džeisons Stethems (Čevs Čelioss), Eimija Smārta (Īva), Hosē Pablo Kantiljo (Verona), Efrens Ramiress (Keilo), Dvaits Joakams (Doks Mailzs) u.c.
Žanrs: Asa sižeta filma/Detektīvs/Trilleris

22. jūnijā plkst. 22.00 Adrenalīns 2

Algotais slepkava Čevs Čelioss pamostas un atklāj, ka viņa praktiski neiznīcināmā sirds ir ķirurģiski izoperēta un aizstāta ar mehānisku stimulatoru, kam regulāri nepieciešami strāvas lādiņi. Čevs ir apņēmies par katru cenu atgūt savu īsto sirdi un atriebties tās nolaupītājam. Sākas nervus kutinoša pakaļdzīšanās cauri Losandželosai, jo uz spēles ir Čeva dzīvība.

Oriģinālais nosaukums: Crank: High Voltage Gads: 2009 Režisors: Marks Neveldains, Braiens Teilors Lomās: Džeisons Stethems (Čevs Čelioss), Eimija Smārta (Eva Laidone), Kliftons Kolinss jaunākais (Elhurons), Beja Linga (Ria), Deivids Karadains (Dons Kims) u.c. Žanrs: Asa sižeta filma/Detektīvs/Trilleris
0 Komentāru