Komentāri
Pieminot Ojāru Grinbergu, šovakar LNT rādīs Grinberga pēdējo jubilejas koncertu
Foto: LETA

Šodien, 22. aprīlī, mūžībā aizgājis pašmāju leģendārais estrādes dziedātājs Ojārs Grinbergs.

Vēl tikai nesen – 2013. gadā – Ojārs Grinbergs svinēja 70 gadu jubileju, demonstrējot apskaužamu vitalitāti un tikpat lielisku balsi kā pirms vairākiem gadu desmitiem, kad viņš pirmoreiz parādījās uz skatuves.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mākslinieks duetā ar Margaritu Vilcāni dziedājis Ulda Stabulnieka dziesmas. Grinberga izpildītās dziesmas divas reizes uzvarējuša Mikrofona dziesmu aptaujā –  Dziesma nenosalst 1969. gadā un Teic, kur zeme tā (kopā ar Noru Bumbieri, Margaritu Vilcāni un Viktoru Lapčenoku) 1971. gadā.

Ojāra Grinberga 70 gadus jubilejas koncertu Kad gadiem es pāri skatos varēs skatīties šovakar kanālā LNT, uzreiz pēc raidījuma Dzintara dziesmas, plkst. 22:10.

Koncertā piedalījušies arī citi Latvijā populāri mūziķi – Kristaps Krievkalns ar mūziķu grupu, kā arī četri spoži jaunās paaudzes solisti – Samanta Tīna, Gints Krievkalns, Juris Vizbulis un Dons.

Izsakām līdzjūtību tuviniekiem!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl