Komentāri
Pieminot Ojāru Grinbergu, šovakar LNT rādīs Grinberga pēdējo jubilejas koncertu
Foto: LETA

Šodien, 22. aprīlī, mūžībā aizgājis pašmāju leģendārais estrādes dziedātājs Ojārs Grinbergs.

Vēl tikai nesen – 2013. gadā – Ojārs Grinbergs svinēja 70 gadu jubileju, demonstrējot apskaužamu vitalitāti un tikpat lielisku balsi kā pirms vairākiem gadu desmitiem, kad viņš pirmoreiz parādījās uz skatuves.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mākslinieks duetā ar Margaritu Vilcāni dziedājis Ulda Stabulnieka dziesmas. Grinberga izpildītās dziesmas divas reizes uzvarējuša Mikrofona dziesmu aptaujā –  Dziesma nenosalst 1969. gadā un Teic, kur zeme tā (kopā ar Noru Bumbieri, Margaritu Vilcāni un Viktoru Lapčenoku) 1971. gadā.

Ojāra Grinberga 70 gadus jubilejas koncertu Kad gadiem es pāri skatos varēs skatīties šovakar kanālā LNT, uzreiz pēc raidījuma Dzintara dziesmas, plkst. 22:10.

Koncertā piedalījušies arī citi Latvijā populāri mūziķi – Kristaps Krievkalns ar mūziķu grupu, kā arī četri spoži jaunās paaudzes solisti – Samanta Tīna, Gints Krievkalns, Juris Vizbulis un Dons.

Izsakām līdzjūtību tuviniekiem!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl