Komentāri
Pie TV3 skatītājiem atgriežas CSI: Lasvegasa ar jaunāko sezonu
Publicitātes foto

V3 seriāls CSI: Lasvegasa ir atpakaļ ar jaunāko, 14.sezonu! Seriāls atgriežas ar jaunām un sarežģītām izmeklēšanas lietām, bīstamām situācijām un izcilo izmeklēšanas komandu. Sezona iesāksies ar spraigu sēriju, kurā intensīvi tiek meklēts sērijveida slepkava, kurš nolaupījis ne tikai Brasa meitu, bet arī gados jauno komandas biedri Morganu. Nenokavējiet CSI: Lasvegasa jaunāko sezonu no 29.decembra pirmdienu vakaros 22:00 kanālā TV3!

Kā zināms, CSI komanda darbā izmanto labākās un jaunākās tehniskās un zinātniskās metodes, lai spētu atrisināt sarežģītās mīklas un notvert noziedzniekus. Arī jaunā sezona nebūs izņēmums – komandas rīcībā nokļūs pašas jaunākās tehnoloģijas, ar kurām laboratorija būs spējīga atrisināt to, ko citas nespēj. Jaunajā, 14.sezonā sešām Emmy balvām godalgotais seriāls CSI: Lasvegasa ienirs jaunos dziļumos – no sērijveida slepkavībām un ļaunprātīgām dedzināšanām līdz noslēpumainām pazušanām un kanibālu slepkavībām. Viens ir skaidrs jau tagad – jaunā sezona vienaldzīgu neatstās nevienu. Sezonas laikā tiks rādīta seriāla 300.sērija, un par godu tai atgriezīsies Katrīna jeb aktrise Marga Helgenbergera (Marg Helgenberger), kura par filmēšanos seriālā Ķīnas pludmale (China Beach) ir godalgota ar Emmy balvu nominācijā Izcila atbalsta aktrise drāmas seriālā. Talantīgā aktrise redzama arī tādās filmās kā Raijena cerība (Ryan’s Hope) un Labā kompānijā (In Good Company).

Pievienojas jauni aktieri

Vēl šosezon CSI viesosies tādi pazīstami aktieri kā Torija Devito (Torrey Devitto), Entonijs Kriss (Anthony Criss), Treits Viljams (Treat Williams), Stīvs Valentīns (Steve Valentine), slavenais rakstnieks Entonijs Zuikers (Anthony Zuiker) un daudzi citi. Vienā no sērijām piedalīsies jaunais talantīgais aktieris Brendons Meijers (Brendan Meyer), kurš, pateicoties lomai šajā seriālā, tika godalgots ar Joey Award balvu kā labākais viesaktieris un galvenās lomas atveidotājs seriālā vecumā no 16 līdz 19 gadiem.

Arī 14.sezonā komandas priekšnieks būs nepārspējamais D.B.Rasels, kurš seriālā ieradās 12.sezonā. Rasela lomu atveido aktieris un producents Teds Dansons (Ted Danson), kurš iepriekš ir filmējies seriālos Priekā (Cheers), Garlaicīgi līdz nāvei (Bored to Death), filmās Trīs vīri un bērns (Three Man and a Baby), Ķermeņa siltums (Body Heat) un Ražots Amerikā (Made in America). D.B.Rasels vada skatītājiem jau zināmo uzticīgo komandu, kuras sastāvā ir Elizabete (Julie Finlay), Džordžu (Nick Stokes), Džoru (Sara Sidle), Ēriku (Greg Sanders), Alu (Robert David Hall) un Deividu (Wallace Laugham). Savukārt aktierim Paulam Gilfoilam (Paul Guilfoyle), kurš jau no seriāla 1.sezonas atveido Džima Brasa lomu, šī būs pēdējā sezona.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl