Komentāri
PČ hokejā LMT aplikācijā skatījušies vairāk kā 100 000 cilvēku

“Latvijas Mobilā telefona” (LMT) klienti izrādījuši lielu interesi par īpaši veidoto saturu un pasaules čempionāta hokejā tiešraidēm mobilajā portālā “m.lmt.lv”, kopumā mobilajās ierīcēs hokejam līdzi sekojuši vairāk nekā 100 000 cilvēku un pieslēgušies gandrīz 400 000 reizes, biznesa portālu “Nozare.lv” informēja LMT preses sekretāre Elīna Lidere.

Par skatītāko maču mobilajās ierīcēs kļuvusi 15.maija spēle, kad Latvijas hokejisti ar rezultātu 6:5 saspringtā spēlē pārspēja ASV izlasi – šajā dienā mobilo portālu “m.lmt.lv” apmeklēja gandrīz 18 000 unikālo lietotāju. Līdz šim par visskatītāko video LMT tīklā kļuvis hokejista Oļega Sorokina komentārs par to, kādēļ Sandis Ozoliņš nespēlē Latvijas izlasē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“LMT klienti novērtējuši īpaši veidoto hokeja saturu un sniegto iespēju operatīvi un jebkurā sev ērtā vietā sekot līdzi aktuālākajiem pasaules čempionāta hokejā notikumiem – dažu dienu laikā hokeja video materiālu skatījums sasniedzis rekordlielu apmeklējumu un bijis ievērojami lielāks nekā ikdienā. Par satura pakalpojumu arvien pieaugošo popularitāti un viedierīcēm kā straujāk augošo mediju kanālu liecina fakts, ka jau patlaban Latvijā ievērojamākā daļa datu apjoma LMT tīklā ir video pārraide,” atzīst LMT viceprezidents Ingmārs Pūķis.

Jau ziņots, ka kopš 9.maija pasaules čempionāta hokejā laikā LMT klientiem ir iespēja baudīt unikālus, īpaši veidotus video materiālus, kas pieejami tikai LMT lietotnē un mobilajā portālā “m.lmt.lv”. Tāpat LMT klienti savos telefonos un citās mobilajās ierīcēs LMT tīklā var vērot Latvijas hokeja izlases spēļu tiešraides un sekot līdzi citām hokeja aktualitātēm.

LMT lietotnē un portālā “m.lmt.lv” izveidotā pasaules čempionāta hokejā sadaļā var uzzināt visu par Latvijas izlases spēlētājiem, noskatīties īpaši veidotus video stāstus par komandas hokejistiem, uzzināt sportistu ikdienas gaitas, nokļūt treniņu aizkulisēs, iepazīties ar Latvijas hokeja leģendām, emocionāliem stāstiem par hokejistu ģimenēm, noskatīties intervijas ar labākajiem spēlētājiem, katru dienu uzzināt ekspertu komentārus, kā arī vērot citus unikālus videomateriālus.

Saturu šim projektam piegādā “Modern Time Group” (MTG). LMT ar partnera darbību apmierināti. “Sadarbība ar MTG ir bijusi veiksmīga, jo daudz cilvēku skatījušies gan tiešraides, gan unikāli veidotos video sižetus. Tā kā cilvēkiem patika šāda veida saturs, LMT arī turpmāk skatīsies kā, sadarbojoties ar satura ražotājiem, tai skaitā arī MTG, iepriecināt klientus,” norādīja Lidere.

Pasaules čempionāts Minskā sākās 9.maijā un ilgs līdz 25.maijam.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl