Pavasara Lielajā talkā esiet kopā ar LNT!

Komentāri
Pavasara Lielajā talkā esiet kopā ar LNT!
LNT publicitātes foto

Visā Latvijā 23. aprīlī norisināsies ikgadējā tradīcija Lielā talka. Visi aicināti sarosīties un doties ar ģimeni, radiem vai draugiem sakopt apkārtējo vidi. To, kā talkotājiem būs veicies visā Latvijā, dienas garumā parādīs LNT Brokastu komanda īpašās speciālizlaidumu tiešraidēs kanālā LNT!

Ikviens Latvijas iedzīvotājs tiek aicināts sakopt apkārtējo vidi divējādi – vākt gružus un atkritumus un arī domāt par tīru vidi savās mājās, dārziņā, pagalmā vai piemājas mežā. Pašreiz visā Latvijā jau pieteiktas vairāk nekā 400 talkošanas vietas, kurās paredzēts ne vien vākt atkritumus, bet arī labiekārtot apkārtni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

LNT Brokastu vadītāja Gundega Skudriņa stāsta: ”Kad mājās ir spodra grīda, tīri logi, izmēzti putekļi, uzklāts tīrs galdauts un sarindoti ziedi vāzē, tad pēkšņi jūti vieglāk kļuvis elpot, domas sakārtojas, galva kļūst vieglāka, ķermenis atgūst spēkus un enerģiju! Tāpat arī dzīve kļūst rožaināka un skaistāka. Mūsu visu mājas ir Latvija. Un, tikai tad, kad katrs būs roku pielicis, sakopis ne vien savu piemājas teritoriju un pagalmu, bet arī kaimiņsētā, ciemā vai pilsētā piepalīdzējis sakopt, beidzot uzplauks tīrs un gaišs pavasaris! Un Latvijā mums visiem kopā kļūs vieglāk elpot, parādīsies degsme gan domās, gan darbos! Tāpēc aicinu ikvienu savās mājās būt par īstenu saimnieku vai saimnieci un rosīties uz nebēdu gan 23. aprīlī, gan citās dienās arīdzan!”

Lielās talkas norises dienā LNT Brokastu komanda dosies uz dažādām Latvijas vietām un parādīs, kā talko cilvēki, tostarp Latvijā populāras personības. Par to tiks vēstīts arī īpašos Lielās talkas speciālizlaidumos kanālā LNT plkst. 9.00 LNT Brokastu laikā, kur otrpus televīzijas ekrāniem sveicinās vadītāji Gundega Skudriņa un Māris Grigalis, kā arī plkst. 11.05 un 14.05. Dienu vēlāk, 24. aprīlī, plkst. 19.00 LNT Brokastu speciālizlaidumā talcinieki un organizatori vēstīs par paveikto!

Uz tikšanos 23. aprīlī Lielajā talkā un īpašajos LNT Brokastis speciālizlaidumos!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl