Pavasara Lielajā talkā esiet kopā ar LNT!

Komentāri
Pavasara Lielajā talkā esiet kopā ar LNT!
LNT publicitātes foto

Visā Latvijā 23. aprīlī norisināsies ikgadējā tradīcija Lielā talka. Visi aicināti sarosīties un doties ar ģimeni, radiem vai draugiem sakopt apkārtējo vidi. To, kā talkotājiem būs veicies visā Latvijā, dienas garumā parādīs LNT Brokastu komanda īpašās speciālizlaidumu tiešraidēs kanālā LNT!

Ikviens Latvijas iedzīvotājs tiek aicināts sakopt apkārtējo vidi divējādi – vākt gružus un atkritumus un arī domāt par tīru vidi savās mājās, dārziņā, pagalmā vai piemājas mežā. Pašreiz visā Latvijā jau pieteiktas vairāk nekā 400 talkošanas vietas, kurās paredzēts ne vien vākt atkritumus, bet arī labiekārtot apkārtni.

LNT Brokastu vadītāja Gundega Skudriņa stāsta: ”Kad mājās ir spodra grīda, tīri logi, izmēzti putekļi, uzklāts tīrs galdauts un sarindoti ziedi vāzē, tad pēkšņi jūti vieglāk kļuvis elpot, domas sakārtojas, galva kļūst vieglāka, ķermenis atgūst spēkus un enerģiju! Tāpat arī dzīve kļūst rožaināka un skaistāka. Mūsu visu mājas ir Latvija. Un, tikai tad, kad katrs būs roku pielicis, sakopis ne vien savu piemājas teritoriju un pagalmu, bet arī kaimiņsētā, ciemā vai pilsētā piepalīdzējis sakopt, beidzot uzplauks tīrs un gaišs pavasaris! Un Latvijā mums visiem kopā kļūs vieglāk elpot, parādīsies degsme gan domās, gan darbos! Tāpēc aicinu ikvienu savās mājās būt par īstenu saimnieku vai saimnieci un rosīties uz nebēdu gan 23. aprīlī, gan citās dienās arīdzan!”

Lielās talkas norises dienā LNT Brokastu komanda dosies uz dažādām Latvijas vietām un parādīs, kā talko cilvēki, tostarp Latvijā populāras personības. Par to tiks vēstīts arī īpašos Lielās talkas speciālizlaidumos kanālā LNT plkst. 9.00 LNT Brokastu laikā, kur otrpus televīzijas ekrāniem sveicinās vadītāji Gundega Skudriņa un Māris Grigalis, kā arī plkst. 11.05 un 14.05. Dienu vēlāk, 24. aprīlī, plkst. 19.00 LNT Brokastu speciālizlaidumā talcinieki un organizatori vēstīs par paveikto!

Uz tikšanos 23. aprīlī Lielajā talkā un īpašajos LNT Brokastis speciālizlaidumos!

Lasi vēl