Pavadiet sestdienas kopā ar Madagaskaru un Karību jūras pirātiem TV3!

Pievienot komentāru
Pavadiet sestdienas kopā ar Madagaskaru un Karību jūras pirātiem TV3!
Publicitātes foto

TV3 martā sestdienās piedāvā piedzīvojumus visai ģimenei! Ikvienam būs iespēja satikt jautros un asprātīgos dzīvnieciņus aizraujošajā animācijas filmā Madagaskara un neatvairāmo Džoniju Depu filmā Karību jūras pirāti. Skatieties Madagaskaras piedzīvojumus 7. martā 19.35 un vakara turpinājumā 21.15 baudiet ceļojumu ar filmu Karību jūras pirāti: Melnās pērles lāsts kanālā TV3.

Sestdienās mazos priecēs Madagaskara

Martā sestdienu vakari allaž iesāksies ar animācijas filmu Madagaskara, kas būs stāsts par četriem Ņujorkas Centrālā zoodārza iemītniekiem, kuri grib uzzināt, kāda ir dzīve savvaļā. Taču, kad viņi tur nokļūst, mājas šķiet daudz tīkamākas. Interesanti, ka neviens no galvenajiem multfilmas varoņiem Centrālajā zoodārzā nemaz nedzīvo, taču pingvīni gan tur ir sastopami. Arī filmas saturs sākotnēji bija cits – tas bija balstīts uz aktīvistu grupu, kura atbrīvo dzīvniekus no būriem, taču vēlāk režisori saprata, ka pašu dzīvnieku darbība būs interesantāka. Lai labāk attēlotu dzīvo dabu, Madagaskaras džungļi tika balstīti uz Anrī Ruso (Henri Rousseau) gleznām, bet, lai attēlotu Āfrikas savvaļu, daži no filmas veidotājiem devās uz safari, lai iedvesmotos.

Gaidāma pirmizrāde!

Trešā daļa ir pirmā Madagaskaras filma, kur neparādās trakā omīte Nana, kurai ar savu somiņu ļoti patīk iekaustīt lauvu Aleksu, un šī filma tika iecerēta jau vairākus mēnešus pirms otrās daļas iznākšanas. Kritiķi šo filmas daļu ir atzinuši par labāko starp visām trīs daļām, un tā arī ir visvairāk pelnošā no Madagaskaras filmām, sasniedzot vairāk nekā 746 miljonus ASV dolāru ienākumus visā pasaulē. Par godu lielajiem panākumiem, balstoties uz trešo daļu, tika izdota arī video spēle un mobilo tālruņu spēle. 21. martā TV3 skatītājiem tiks dāvināta iespēja redzēt Madagaskaras 3. daļas televīzijas pirmizrādi!

Turpinājumā par spriedzi parūpēsies Džonijs Deps!

Kad sestdienas vakarā mazākie dosies gulēt, tad lielie varēs uzkavēties pie TV3 ekrāniem, jo būs skatāmi Karību jūras pirāti. Tas ir stāsts par pirātiem, kas apvīts senatnīgās mistērijās un pirātu teikās. Dārgumi, maģiskas kartes, rēgi, briesmoņi, lāsti un daudz kas cits stājas ceļā netipiskajam pirātam Džekam Sperovam. Volta Disneja (Wolt Disney) producētā fantāzijas piedzīvojumu filmu sērija Karību jūras pirāti ir komerciāli izcili veiksmīga, tās ideja balstīta uz Disnejlendas atrakciju, kurā arī notika filmas pasaules pirmizrāde. Filmās piedalās tādi pieprasīti un starptautiski atpazīstami Holivudas aktieri kā Džonijs Deps, Orlando Blūms, Keira Naitlija, Penelope Krusa.

Filmu uzņemšana notika vairāku gadu garumā, un arī montieru darbs pēc filmēšanām ilga vairākus mēnešus. Interesanti, ka Karību jūras pirātu filmēšana nenotika vienā konkrētā vietā, daļa no filmām tika filmēta uz ūdens dažādās pasaules malās – un daļa uz salām. Savukārt pārējie kadri uzņemti filmēšanas laukumā. Lai filmas būtu reālistiskākas, divi no tajās redzamajiem kuģiem, Melnā pērle un Klīstošais holandietis, tika reāli uzbūvēti, pamatojoties uz vēsturiskiem faktiem par to izskatu. Arī pirātu flotu karogi tika veidoti, balstoties uz reāliem vēstures pirātu karogiem, un, protams, stāsti un varoņi arī netika izdomāti no zila gaisa.

Atzīmējiet filmas plānotājā!

Lai neapjuktu plašajā piedāvājumā, lūk, programma marta sestdienām – 7. martā 19.35 animācijas filma Madagaskara, uzreiz pēc tam 21.15 Karību jūras pirāti: Melnās pērles lāsts. Nākamajā sestdienā, 14. martā, 19.35 varēs vērot Madagaskara 2 un 21.15 Karību jūras pirāti: Miroņa lāde. Nedēļu vēlāk, 21. martā, 19.35 nepalaidiet garām Madagaskara 3 televīzijas pirmizrādi un pēc tam 21.20 Karību jūras pirāti: Pasaules malā. Savukārt 28. martā 21.30 nenokavējiet Karību jūras pirāti: Svešajos krastos.