Komentāri
Pasaules čempionātam hokejā varēs sekot līdzi visos MTG kanālos
Foto: Reuters/ Scanpix

Līdz pasaules čempionātam hokejā atlicis pavisam maz, tāpēc laiks sagatavoties tā pilnvērtīgai baudīšanai. Šogad pasaules čempionātam hokejā varēs sekot līdzi kanālos TV3, 3+, TV6 un Viasat Sport Baltic (VSB), lielākajā nacionālajā video portālā TVPlay un mobilajā aplikācijā, kā arī ziņu un izklaides portālā Skaties.lv. Par spēļu aizkadriem, spožākajiem momentiem un intervijām rūpēsies TV3 raidījums Bez Tabu un portāls Skaties.lv, bet par hokeja konkursiem vairāk uzzināsiet, klausoties radio Star FM. Sekojiet pasaules čempionātam hokejā jau no 6. maija televīzijā, internetā, mobilajās ierīcēs un radio!

Šogad pasaules čempionāts hokejā norisināsies jau 80. reizi un 20. reizi pēc kārtas tajā piedalīsies Latvijas izlase. Šogad čempionāts no 6. līdz 22. maijam notiks Krievijā – Maskavā un Sanktpēterburgā. Jau zināms, ka Latvijas hokeja valstsvienība sacentīsies ar Zviedriju, Čehiju, Krieviju, Šveici, Dāniju, Kazahstānu un Norvēģiju. Latvijas hokeja komandas sniegumam, čempionāta ceturtdaļfināla, pusfinālu un fināla spēlēm tiešraidē varēs sekot līdzi kanālos TV3, 3+, VSB un portālos TVPlay un Skaties.lv, kā arī mobilajā aplikācijā. TVPlay ikviens interneta lietotājs varēs skatīties arī Latvijas spēļu atkārtojumus un spilgtākos momentus no visām čempionāta spēlēm. VSB pasaules čempionāta hokejā laikā pārraidīs visas 64 spēles, savukārt kanāls TV6 – 25 spēles. Turklāt Krievijas valsts vienības cīņas papildus Latvijas spēlēm rādīs arī kanāls 3+. Pasaules čempionātu hokejā komentēs VSB komentētāji Oļegs Sorokins, Anatolijs Kreipāns, Jānis Vuguls, Aivars Zahārovs, Toms Prāmnieks, Edgars Lūsiņš un Vladimirs Ivanovs. Spēļu laikiem un rezultātiem ikviens aicināts sekot līdzi Skaties.lv.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bez Tabu atklās aizkulises

Hokeja līdzjutējiem būs iespēja sekot līdzi ne vien spēlēm, bet arī uzzināt daudz interesanta par spēlētāju ikdienu TV3 raidījumā Bez Tabu. Šogad uz Pasaules čempionātu hokejā Bez Tabu komanda dosies divu cilvēku sastāvā: žurnāliste Baiba Runce un operators Sergejs Medvedjevs. Šis būs jau astotais gads, kad uz čempionātu dodas arī Bez Tabu komanda. Baiba un Sergejs būs tie, kuri būs klāt gan laukumā, gan ārpus tā, ziņos par aizkulisēm, čempionāta norisi, līdzjutēju kreņķiem, sadzīviskām neērtībām un citām interesantām lietām. Turklāt dalīsies ar visu piedzīvoto kā TV ekrānos raidījumā Bez Tabu, tā arī internetā – beztabu.lv. Sekojiet līdzi jau no 6. maija raidījumā Bez Tabu plkst. 19:35 TV3!

Sagaidiet un pavadiet ar Star FM!

Star FM arī šogad klausītājiem ļaus sekot līdzi pasaules čempionāta hokeja kaislībām, rezultātiem un notikumiem! Četras nedēļas no 7. aprīļa līdz 5. maijam Star FM ziņos, cik dienas atlikušas līdz čempionātam. Gatavojoties Latvijas izlases spēlēm, klausītāji no 2. līdz 13. maijam Star FM ēterā varēs tuvāk iepazīt hokejistus konkursā Hokejista kartīte. Tās ietvaros atraktīvais Māris Grigalis izspēlēs balvas un noskaidros klausītāju zināšanas par mūsu izlases hokejistiem!

Viss par un ap hokeju Skaties.lv

Čempionāta laikā Latvijas hokeja mājas būs portālā Skaties.lv – lasītāji un skatītāji visas mūsu komandas spēles varēs vērot tiešraidēs, steidzīgākie notikumiem laukumā varēs sekot līdzi teksta video tiešraidēs, portālā operatīvi būs atrodami spēļu labākie momenti un intervijas ar spēlētājiem un treneriem! Portālā ikviens varēs sekot līdzi arī fanu gaitām čempionāta laikā un citiem notikumiem ārpus hokeja laukuma. Tāpat būs arī turnīra izšķirošo spēļu tiešraides un citu spēļu labākie momenti. Redaktora slejā ar savām pārdomām dalīsies ilggadējais Latvijas izlases un Rīga Dinamo hokejists Oļegs Sorokins, kurš ir arī mūsu zinošākais hokeja TV eksperts! Skaties.lv lasītāji varēs piedalīties arī prognožu spēlē. Uz Latvijas izlases spēlēm portālā būs iespēja uzminēt spēles rezultātu, turklāt precīzākajiem minētājiem būs iespēja laimēt sarūpētās balvas!

Sekojiet līdzi pasaules čempionātam hokejā jau no 6. maija visos MTG kanālos!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl