Komentāri
Pasaku pilni sestdienas vakari kopā ar jauniem grāvējiem kanālā TV3!

Februāra sestdienās TV3 skatītājus aicina atvērt prātus fantāziju pasaulei, skatoties Hobitu triloģiju, ko 18. februārī noslēgs Oskaram nominētās trešās filmas “Hobits: Piecu armiju kauja” (Hobbit: Battle of The Five Armies) pirmizrāde. Savukārt mēneša pēdējā sestdienā piedāvājam pirmizrādi godalgotajai un aizraujošajai filmai “Labirinta skrējējs” (The Maze Runner).

Labirinta skrējējs 25. februārī plkst. 21.15

Saņēmusi apbalvojumus par filmas mūziku un satriecošajām cīņas ainām, filma Labirints iekarojusi fanu apbrīnu visā pasaulē. Filma ir uzņemta pēc rakstnieka Džeimsa Dašnera veidotās triloģijas pirmās grāmatas. Stāsts sākas, kad tās galvenais varonis Tomass pamostas augšup braucošā liftā un viss, ko viņš atceras, ir tikai savs vārds.

Tomass nonāk Klajumā, kur dzīvo vairāki desmiti viņa vienaudžu. Klajumu ieskauj Labirints – gigantisku sienu mudžeklis, kas katru vakaru aizver savus vārtus. Palikt uz nakti Labirintā nozīmē nāvi. Kopš savas ierašanās dienas Tomass izjūt sevī paaugstinātu interesi par Labirintu – kas gaida aiz tā sienām un varbūt Labirints nav galvenais uzdevums, kurš ir jāatrisina?

Tās ekranizāciju režisējis Vess Bols, bet galvenajās lomās spēlē Dilans Obrīns Dylan O’Brien, Kaja Skodelārio (Kaya Scodelario) un Tomass Brodijs (Thomas Brodie). Tomasa loma “Labirinta skrējējā” Dilanam Obrīnam atnesusi vairākus apbalvojumus un plašu atpazīstamību.

Obrīnam kino bijis blakus jau no bērnības, jo viņa māte ir aktrise un tēvs operators. Sākumā arī viņš pats bija nolēmis iet tēva pēdās, bet pēc pirmās lomas saprata, ka aktiera gaitas šobrīd ir tuvākas.

Foto

Hobits: Piecu armiju kauja 18. februārī plkst. 21.15

Februāra sestdienās TV3 skatītājiem dāvina fantastikas filmu burvja, oskarotā Pītera Džeksona (Peter Jackson) episko Hobitu filmu triloģiju, noslēdzot to ar pēdējās filmas “Hobits: Piecu armiju kauja” pirmizrādi 18.februārī. Filmas uzņemtas pēc britu rakstnieka Dž.R.R. Tolkīna pasaulslavenā fantāzijas romāna Hobits motīviem un stāsta par hobitu neticamajiem piedzīvojumiem.

“Hobits: Piecu armiju kauja” pūķis Smogs izgāzīs savas ugunīgās dusmas uz neaizsargātajiem Ezera pilsētas iedzīvotājiem, bet Torina prātu aptumšos dārgumi. Vēl lielākas briesmas draud Vientuļajam kalnam, kurp ļaunākais ienaidnieks Saurons nosūtījis orku leģionus. Cilvēku, elfu un rūķu rasēm būs jāizlemj, vai spēj apvienoties, lai glābtos no iznīcības.

Galvenajās lomās Īens Makellens (Ian McKellen), kurš kino pasaulē ir jau no 60-tajiem un šo vairāk nekā 50 gadu laikā nospēlējis daudz spožu lomu, saņēmis ap 50 apbalvojumu un tikpat nomināciju, tai skaitā ticis nominēts Oskaram. Hobitu filmas nebūtu iedomājamas arī bez Zelta Globusam nominētā britu aktiera Mārtina Frīmena (Martin Freeman).

Lasi vēl