Otrdienas vakaros tavās mājās viesosies pasaules bīstamākie noziedznieki

0 Komentāru
Otrdienas vakaros tavās mājās viesosies pasaules bīstamākie noziedznieki
Publicitātes foto

TV3 ir gods piedāvāt pasaules grāvēja Melnais saraksts (Blacklist) 2. sezonu, kas pasaulē ir iemantojusi daudzu skatītāju simpātijas! Tajā aizvien galvenais varonis ir bijušais FIB aģents, vienlaikus meklētākā persona Reimonds Redingtons, kuru atveido aktieris Džeimss Spaiders. Otrajā sezonā aģents Reds nokļūs jaunu apdraudējumu centrā un pēc viņa dzīsies pasaules bīstamākie cilvēki. Sajūtiet pasaules elpu seriāla Melnais saraksts 2. sezonā no 22. septembra otrdienas vakaros plkst. 23:00 kanālā TV3!

Kas sagaida jaunajā sezonā?

Iecienītā seriāla Melnais saraksts otrās sezonas notikumi attīstās vietā, kur tie noslēdzās pirmajā sezonā. Aģents Red turpina cīņu ar slepenu personu, kuram ir iesauka Berlīne, un nokļūst jauna apdraudējuma epicentrā. Reds saņem informāciju no kāda Kamerūnas karavadoņa, ka cilvēks, kuru dēvē par lordu Baltimoru, ir nolīdzis slepkavu. Viņaprāt, Reds esot vainīgs pie Baltimora meitas nāves, taču Redam drīz vien izdodas pierādīt savu nevainīgumu, atrodot viņu dzīvu. Abi vēlāk apvienojas, lai atrastu maldinošās informācijas piegādātājus. Tikmēr Liza skaidro savas un Toma attiecības, cenšoties anulēt laulību, taču kāds viņus slepus novēro. Izprašņājot lorda Baltimora upuri, atklājas, ka viņa nav tā, par ko uzdodas. Kas sekos tālāk? Uzzināsiet, skatoties Melnais saraksts 2. sezonu!

Ģērbjas kā varonis

Arī dzīvē seriāla Melnais saraksts galvenais aktieris Džeimss Spaiders ir mantojis kādas iezīmes no galvenā aktiera, piemēram, uz kādu interviju viņš ieradās atveidotā varoņa tipiskajā zaļajā mētelī, šallē un cepurē. Lai arī Dž. Spaiders bija tērpies ļoti līdzīgā apģērbā, tomēr viņš atzina, ka Reds dod priekšroku smalkākiem zīmoliem. Elegants un tajā pat brīdī ļoti bīstams – tāds ir aģents Reds, par kuru Spaiders saka: ”Reds ir cilvēks, kuram piemīt ļoti atraktīva un pievilcīga personība. Viņš ietekmē un manipulē ar cilvēkiem. To viņš turpinās darīt arī 2. un 3. sezonā!” Spaiders atklāj: ”Protams, manis atveidotie tēli visskaļāk ir zināmi tieši pēc slikto varoņu lomām, taču es vienmēr esmu centies balansēt starp labo un slikto puišu tēlu. Liekas, ka arvien vairāk un vairāk tos cenšos kombinēt, jo tā man pašam ir interesanti!”

Fotogrāfiska atmiņa

Dž. Spaiders apgalvo, ka viņam ir fotogrāfiska atmiņa. Lai sagatavotos seriāla Melnais saraksts lomai, aktieris vispirms pārlasa visu scenāriju, kamēr lielākā daļa citu aktieru to dara filmēšanas laikā. Laikā, kad notiek filmēšana, Spaiders jau zina, kā izskatās katra scenārija lapa un var raiti norunāt savu sakāmo. Viņam kaut ko gadās sajaukt tikai brīžos, kad blakus atrodas ļoti līdzīgi vārdi.

Nākusi no slavenas vietas

Megana Būna, kura spēlē FBI aģenti Elizabeti Kīnu un Reda uzticības personu, seriālā tiek saukta vienkārši par Lizu. Aktrise Būna ir uzaugusi Mičiganas štatā, Petoskejā, kur dzīvo vien 5000 iedzīvotāju. Pilsēta ir pieminēta arī Ernesta Hemingveja stāstos par Niku Adamsu, kurš turp devās. Petoskejā atrodas arī slavenais akmens, kam ir tieši tāds pats nosaukums kā pilsētai. Lai arī tās platība un iedzīvotāju skaits ir mazs, tomēr pilsētas iedzīvotāji ir kļuvuši pasaules slaveni, tostarp M. Būna. Laikam ejot, Būna kopā ar ģimeni pārcēlās uz vienu no Floridas ciematiem, kura nosaukums ir The Villages. Tajā aizsākās viņas studentes un vēlāk arī aktrises gaitas. Televīzijas skatītāji aktrisi iepriekš ir sastapuši seriālos Likums un kārtība: Losandželosa, Dzimuši policisti, kā arī filmās Solis augšup 4, Asiņainā Valentīndiena un citās.

0 Komentāru