Komentāri
Non stop: Tiešais reiss ar Liamu Nīsonu titullomā LNT piedzīvos televīzijas pirmizrādi
Foto: ACME

Kanālā LNT 1. jūnijā plkst. 22:10 televīzijas pirmizrādi piedzīvos spriedzes filma Non stop: Tiešais reiss. Galveno lomu filmā atveido talantīgais aktieris Liams Nīsons, kurš iejutīsies ASV aviācijas priekšnieka Bila Marka lomā. Uz spēles ir liktas cilvēku dzīvības, lai tās glābtu nepieciešami 150 miljoni dolāru.

Spriedzes filmas Non stop: Tiešais reiss (Non-stop) stāsts noris debesīs – starp Ņujorku un Londonu – nolaupītā lidmašīnā. Policijas priekšnieks Bils Marks saņem vairākas īsziņas ar prasību pārskaitīt 150 miljonus dolāru uz kādu ārzemju kontu. Ja pieprasījums tiks noraidīts, noziedznieki sola ik pēc 20 minūtēm nogalināt kādu lidmašīnas pasažieri. Kad atklājas, ka konts ir atvērts uz paša Marka vārda, viņš tiek turēts aizdomās par lidmašīnas nolaupīšanu. Kā risināsies tālākie notikumi, skatieties filmu Non stop: Tiešais reiss!

Filmas uzņemšanai iztērēti teju 37 miljoni eiro. Tā veidota, sadarbojoties ar īstiem aviācijas profesionāļiem. Režisora pienākumi tika uzticēti spānim Haumei Koletam Serrai (Jaume Collet-Serra), kurš sevi jau ir pierādījis, režisējot populārās šausmu filmas Bārene (Orphan) un Vaska figūru muzejs (House of Wax), kā arī asa sižeta trilleri Nezināmais (Unknown).

Foto

Galveno varoni Bilu Marku spēlē izcilais britu aktieris Liams Nīsons (Liam Neeson), kurš jau iepriekš ir sadarbojies ar režisoru Serru, strādājot pie filmas Nezināmais. Nīsons neapšaubāmi ir viens no talantīgākajiem asa sižeta kino stāstu aktieriem, viņš ir pacēlis asa sižeta kino latiņu augstā līmenī. To pierāda viņa lieliskā aktierspēle filmas Nolaupītā daļās (Taken). Nīsons arīdzan ir ticis izvirzīts ASV Kinoakadēmijas balvai Oskars par lomu filmā Šindlera saraksts (Schindler’s List).

Bez Nīsona filmā redzēsiet arī amerikāņu kino dīvu Džulianu Mūru (Julianne Moore), kura savā teju 30 gadu aktrises karjerā 2015. gadā par lomu filmā Joprojām Alise (Still Alice) ieguva pirmo Oskaru. Tāpat Non-stop: Tiešais reiss piedalās uzlecošā zvaigzne Lupita Njongo (Lupita Nyong’o), kura par lomu filmā 12 gadi verdzībā (12 Years Slave) ir ieguvusi ASV Kinoakadēmijas balvu Oskars. Aktrise Njongo strauji dodas augšup pa karjeras kāpnēm un šobrīd filmējas trīs filmās vienlaicīgi, no kurām viena – Queen of Katwe – solās iznākt jau šogad. Savukārt pārējās abas filmas Intelligent Life un Star Wars: Episode VIII kino ekrānos būs redzamas nākamgad.

Izbaudiet televīzijas pirmizrādi Non stop: Tiešais reiss jau 1. jūnijā plkst. 22:10 LNT!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl