No greznas vides līdz dzīves skarbumam – LNT jauns seriāls Tirāns

0 Komentāru
No greznas vides līdz dzīves skarbumam – LNT jauns seriāls Tirāns
Foto: 20th Century Fox

Seriāla Tirāns notikumi risinās Tuvajos Austrumos. Galvenais varonis Basams bērnībā izdarījis nežēlīgu noziegumu – atņēmis kādam dzīvību! Nespējot ar to sadzīvot, viņš nolemj pamest dzimteni jau 16 gadu vecumā. Taču pēc vairākiem gadiem dzīve Basamu piespiež atgriezties dzimtajā pusē, jo viņa brāļa dēls nolēmis apprecēties. Brīdī, kad Basams atgriežas mājās, viņa dzīve kļūst ar vien sarežģītāka. Skatieties jauno seriālu Tirāns no 5. aprīļa otrdienās plkst. 23:10 kanālā LNT!

LNT jaunais seriāls Tirāns (Tyrant) ir stāsts par kādu Tuvo Austrumu valsts prezidenta dēlu. Viņš bērnību aizvadījis striktos dzīves apstākļos, bērna acīm noraudzījies uz to, kā tēvs nežēlīgi izturās pret cilvēkiem. Arī pats Basams nav bez vainas, vēl bērns būdams, viņš bijis spiests nospiest ieroča gaili. Nespēdams to pieņemt, viņš jau 16 gadu vecumā pameta dzimteni. Basams dzīvo ASV, strādā par bērnu ārstu un iemantojis ne vien savas ģimenes, bet arī pacientu uzticību. Viņš ir spējis aizmirst par savām dzimtas saknēm, uztverot par vienīgo savu šī brīža ģimeni – sievu un divus pusaudžu bērnus – meitu un dēlu. Basams un viņa ģimene negaidīti saņem uzaicinājumu ierasties uz brāļa dēla kāzām. Lai arī viņa atmiņas joprojām ir rūgtuma pilnas, viņš nav spējis atklāt sievai savus bērnības noslēpumus – tie ik pa mirklim uzaust atmiņā un viņš nealkst atgriezties vietā, kur piedzīvotas briesmīgas sāpes. Taču sieva, apelējot pie dzimtas saknēm, pierunā doties uz kāzām, lai arī viņam dziļi sirdī nav pat mazākās vēlēšanās satikt ģimeni, kur nu vēl doties uz brāļa dēla kāzām. Ģimene viņu pierunā un visi dodas ceļā.

Foto

Pēc gara lidojuma ar Basama tēva pasūtīto privāto lidmašīnu, viņi sasniedz Tuvos Austrumus, kur viņus sagaida kā īpašus viesus. Lai arī sākotnēji Basama ģimenes ceļojums šķiet kā krāšņs piedzīvojums, kuru papildina žilbinoši skaisti dabas skati un grezna arhitektūra, vēlāk atklāsies skarbā dzīves realitāte. Valsts iedzīvotājiem nākas sadzīvot ar nežēlīgu un brutālu režīmu. Ja kaut kas nav prezidentam pa prātam, ikvienu sagaidāma fiziska izrēķināšanās!

Pēc krāšņām kāzām, ģimeni sagaida kārtējais trieciens – pēkšņi mirst valsts prezidents, Basama tēvs. Nu laiks Basama brālim pārņemt valsts vadību. Lai arī vairāk par visu Basams vēlas atgriezties mājās, viņa sieva un bērni pret to iebilst. Kā risināsies turpmākie seriāla notikumi, skatieties 5. aprīļa otrdienās plkst. 23:10 kanālā LNT!

Skatieties jauno seriālu Tirāns 5. aprīļa otrdienās plkst. 23:10 kanālā LNT!

0 Komentāru