Komentāri
No atpūtas līdz darbam viens solis – Vecie īgnie policisti ierodas LNT
Publicitātes foto

Komēdijseriāls Vecie īgnie policisti stāsta par diviem policistiem, bijušajiem pāriniekiem Ginteru un Edvīnu, kuri aizdevušies pensijā. Taču abu kungu sapnis par atpūtu drīz vien izplēn, jo ir kāda sena izmeklēšanas lieta, kas jāatšķetina, bet nav detektīvu, kam to uzticēt, tādēļ tiek ierauti darbā. Policisti krīt viens otram uz nerviem, turklāt vēl tās mūsdienu tehnoloģijas viņiem ir pilnīgi svešs lauciņš… Kā ar tādiem, lai tiek galā? Skatieties jauno komēdijseriālu Vecie īgnie policisti no 17. februāra trešdienās plkst. 21:10 kanālos LNT un TVPlay!

Vecie vīri ķeras pie lietas!

Komēdijseriāls Vecie īgnie policisti ir uzņemts Vācijā, un tas būs pārpilns ar ironiju, humoru un dzīves gudrību, kas lieliski piestāv galveno varoņu raksturam un viņu peripetijām. Viss sāksies ar to, ka ambiciozā Vikija Ādama ir tikai nesen kļuvusi par Ķelnes Kriminālpolicijas 12. iecirkņa priekšnieci, kad nonāk nepatikšanās. Tiek atrastas pirms 20 gadiem pazuduša cilvēka mirstīgās atliekas, taču nav neviena brīva detektīva, kam šo lietu uzticēt. Tāpēc viņa negribīgi un ar skepsi vēršas pie diviem pensionētiem izmeklētājiem – Ginters Hofmanis un Edvīns Brēmers, kas savlaik nodarbojās ar šo lietu. Vecajiem vīriem nav tās labākās atmiņas vienam par otru, tomēr jaunajam Vikijas asistentam Huī ar viltu izdodas viņus pierunāt atgriezties. Jaunie un mūsdienīgie vienā komandā ar vecajiem un iesīkstējušajiem – vai tas var izdoties? Un kas notiek, kad divi detektīvi, kuriem nav velēšanās kādam ko pierādīt, nav karjeras mērķu un nav arī ko zaudēt, ķeras pie lietu izmeklēšanas? Ne viņi pārzina modernās tehnoloģijas, ne to, ka pratināšana mūsdienās tiek veikta pēc citiem noteikumiem… Lai arī mūsdienu tehnoloģijas, izmeklēšanas metodes un citi jauninājumi Ginteram un Edvīnam ir sveši, izmeklētāju prāti darbojas nevainojami, tādēļ abi ķeras pie darba ar lielu entuziasmu!

Skatieties Vecie īgnie policisti jau no 17. februāra trešdienās plkst. 21:10 LNT un TVPlay!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl