Komentāri
Neticami! Jaukušonoks, Sipeniece-Gavare un Marhilēvičs uz vienas skatuves tavā pilsētā!
Publicitātes foto

28. decembrī plkst. 19.00 Jelgavā, Zemgales Olimpiskajā centrā, notiks koncertspēle Es šonakt būšu laimīgs!, uz kuru ikvienu ielūdz TV personība Baiba Sipeniece-Gavare, kā arī mūziķi Uldis Marhilēvičs un Normunds Jakušonoks. Savukārt jau 2017.gada pavasarī šī koncertspēle izskanēs visās Latvijas lielākajās koncertzālēs.

“Tas būs skaists un krāšņs koncerts, kurā labs garastāvoklis un pozitīvas emocijas garantētas!” sola Baiba, piebilstot: “Šajā koncertā ar dziesmu spēles elementiem uz skatuves satiksies lieliska komanda – Uldis, Normunds, es un tērpu māksliniece Elita Patmalniece -, kā arī daudzi pazīstami dziedātāji un Latvijas lielāko teātru aktieri. Mūsu galvenā vēlme: lai ikviens koncertu varētu baudīt ģimenes lokā vai kopā ar draugiem, klausoties un izdziedot sirdij tuvas un mīļas dziesmas un ne velti šo vakaru devīze ir Es šonakt būšu laimīgs!, kas tapusi, pārfrazējot dziesmu Es šodien būšu laimīgs!”

Foto

“Tas, ka mēs – Baiba, Marhils, Elita Patmalniece un es – pēc ilgiem laikiem atkal būsim kopā, ir tāds notikums, kas noteikti jāredz, jo šāda iespēja gadās tikai vienu reizi vairākos gados,” ir pārliecināts mūziķis Normunds Jakušonoks. Arī mūziķis Uldis Marhilēvičs ir patiesi gandarīts par to, ka šajā koncetspēlē viņš sastapsies ar Baibu Sipenieci-Gavari un Normundu Jakušonoku: “Piedāvājums vadīt šo dziesmu spēli radīja prieku un līksmību, jo mums visiem trim vienmēr kopā ir patiešām fantastiski jautri.”

Koncertspēlē Es šonakt būšu laimīgs, kas 28.decembrī notiks Jelgavā, Zemgales Olimpiskajā centrā, piedalīsies Latvijas Nacionālā, Dailes, Liepājas un Valmieras teātru aktieri, dziedātāji Viktors Lapčenoks, Olga Rajecka, Māra Upmane-Holšteine, Samanta Tīna, Mārtiņš Ruskis, Suitu sievas, grupa Pērkons; tāpat gaidāmi arī citi muzikāli pārsteigumi un šī spēle būs īpaša – tā būs Vecgada vakara noskaņās!

Savukārt, nākampavasar, kad koncertspēle notiks Latvijas lielākajās koncertzālēs, tajā tiks aicināti piedalīties dziedātāji, kas dzimuši šajā pilsētā, tās apkaimē vai reģionā, kā arī īpašie viesi (Latgalē – Laimas Myzikanti, brāļi Auzāni, Artūrs Uškāns, Vidzemē – Atis Ieviņš, Antra Stafecka u.c.). Tāpat paredzēti daudz un dažādi pārsteigumi, ko spēles veidotāji pagaidām neatklāj, taču ļoti iespējams, ka 29.martā Ogres Kultūras centrā notiekošajā pasākumā kādā no komandām piedalīsies Ogres dziedošais mērs Artūrs Mangulis.

Lasi vēl