Mode, filmas un koncerti – tas viss Vecgadā Kanālā 2

1 komentārs
Mode, filmas un koncerti – tas viss Vecgadā Kanālā 2
Foto: Warner Brothers

Tas notiek tikai vienreiz gadā – Jaungada sagaidīšana, un šis laiks Kanālā 2 solās būt brīnumu piepildīts! Vecgada dienā, 31. decembrī, dienas garumā baudiet visu par un ap modi dokumentālā raidījumā “Gads modes pasaulē 2016”, kā arī atpūtieties, skatoties lieliskas filmas, no kurām viena būs slavenā “Jaungada nakts”. Kanāla 2 skatītāji varēs baudīt arī grupu “Labvēlīgais tips” un “Jumprava”koncertus. Savukārt 1. janvārī ikviens aicināts sekot līdzi finālam “Mis pasaule” 2016, kurā piedalīsies arī latviete Linda Kinca.

Kanāla 2 svētku plašais piedāvājums sāksies 31. decembrī plkst. 7.50 ar romantisko filmu “Cerība pie jūras” (Lights on the Water) un plkst. 11.00 turpināsies ar “Priekpilnais troksnis” (Joyful Noise).

Savukārt pēcpusdienā plkst. 14.10 būs muzikāla filma “Akustiskā Greisa” (Grace Unplugged), pēc tās plkst. 16.05 “Lola” (LOL – Laughing Out Loud).

Vakarā plkst. 18.00 īstu svētku noskaņu radīs piedzīvojumiem bagāta “Jaungada nakts” (New Year’s Eve)!

1. janvārī plkst. 9.40 mostieties ar vasarīgu filmu “Jūnijs janvārī” (June in January), pēc tam skatieties “Lietus krāsā” (The Color Of Rain), bet plkst. 15.10 ļaujieties romantiskai noskaņai ar filmu “Mīlestības vārdā” (What I Did For Love).

Foto

Viss par un ap modi

Jaunais un televīzijas ekrānos vēl nebaudītais dokumentālais raidījums “Gads modes pasaulē 2016” atklās modes spožākos momentus! Ik gadu mums modes skates atklāj jaunus izskatus, jaunas tendences un jaunas modeles. Citreiz redzētais ir neaizmirstams, citreiz mēs labprātāk to aizmirstu, bet galvenais – katra modes skate mums piešķir atšķirīgu noskaņu!

“Gads modes pasaulē” atklās modes vēsturi, svarīgākos gada momentus un ļaus ieskatīties, ar cik ekstravagantiem tērpiem un tematiku mūs pārsteigs pasaules modes spēcīgākie modes simboli – “Chanel”, “Versace”, “Jean Paul Gaultier”, “Marc Jacobs” un daudzi citi.

Skatieties raidījumu “Gads modes pasaulē” 31. decembrī plkst. 10.00, 13.10, 20.15 un 1. janvārī plkst. 17.00 Kanālā 2!

Gadu mijai muzikālas noskaņas

Kanāla 2 gadu mijas dāvanu kastē būs dziesmas un satikšanās prieks ar Latvijā mīlētiem un cienītiem cilvēkiem. Ar jautrību un humoru varēs aizvadīt veco gadu un ieskandināt jauno, 2017. gadu – to palīdzēs grupas “Labvēlīgais tips” lielais šovs, kurā būs jau labi zināmas pašu un citu izpildītāju dziesmas, kā arī šis tas jauns – solo priekšnesumi, profesionāls tenoru dziedājums un, protams, konfetti lietus un skaistas dejotājas arī gaidāmas!

Baudiet “Labvēlīgā tipa” lielo šovu 31. decembrī plkst. 21.15 Kanālā 2!

Gadu miju ikviens varēs sagaidīt ar koncertu “Mīlas rokbalādes”, kurā grupa “Colt” ar draugiem izpilda žanra vecmeistara Harija Zariņa lirisko repertuāru. Koncertā piedalās arī Aija Andrejeva, Alex, Antra Stafecka, Dināra Rudāne un Egons Kronbergs.

Sagaidiet un pavadiet gadu miju ar koncertu “Mīlas rokbalādes” jau 31. decembrī plkst. 23.50 Kanālā 2!

Jaungada svinības ikviens varēs turpināt ar latviešu grupu “Jumprava”, kas popularitāti un publikas mīlestību grupa iekaroja 80. gadu beigās, kad tika dziedātās tādas dziesmas kā “Ziemeļmeita” un “Tālu aizgāja”, kas cilvēkiem šķita īpaši tuvas un nozīmīgas.

Grupa “Jumprava” arvien nav zaudējusi savu aktualitāti latviešu romantiskāko dziesmu topā, to pierāda pagājušā gadā piedzīvotā koncertturneja par godu grupas 30 gadu jubilejai.

Līksmojiet ar skaistākajām grupas “Jumprava” dziesmām 1. janvāri plkst. 1.30 naktī Kanālā 2!

1. janvārī – Mis pasaule 2016 fināls

18. decembrī Vašingtonā noslēdzās viens no prestižākajiem starptautiskajiem skaistumkonkursiem “Mis pasaule 2016” (Miss World 2016), kurā piedalījās ap 120 apburošu meiteņu. Latviju konkursā pārstāvēja “Mis Latvija 2016” Linda Kinca.

Jau 1. janvārī plkst. 18.00 Kanālā 2 tiks demonstrēts skaistumkonkursa “Mis pasaule 2016” fināls.

Foto: Miss World krāšņā ceremonija

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl