Mistika, maģija un piedzīvojumi Bibliotekāri 2. sezonā

1 komentārs
Mistika, maģija un piedzīvojumi Bibliotekāri 2. sezonā
Publicitātes foto

Jaunā gadā kanāls TV3 skatītājiem dāvina ar maģiju un mistiku piepildītu seriāla Bibliotekāri 2. sezonu, kas pasaulē pirmizrādi piedzīvojusi pavisam nesen – šā gada novembra sākumā! Jaunajā sezonā bibliotekāri Bērda, Stouns, Ecekiēls un Kasandra strādās uz pilnu slodzi – viņu pirmais lielākais un atbildīgākais uzdevums būs izzināt masīvās vētras parādīšanos Manhetenā! Skaties seriāla jaunāko sēriju TV3 un TVPlay no 4. janvāra!

TV3 seriāls Bibliotekāri tapis kā turpinājums filmu triloģijai Bibliotekārs. Bibliotekāri stāsta par pasaules aizsargāšanu no maģiskiem noslēpumiem, kas valda mums apkārt. Bibliotēkā bez parastām grāmatām glabājas arī pavisam senas un īpašas buramgrāmatas, kuras nākas sargāt no ļaunajiem burvjiem un citiem nešķīsteņiem, kas sapņo iznīcināt cilvēci. Taču maģija pasaulē izplatās pārāk ātri, turklāt tik dažādos veidos, ka ir praktiski neiespējami tās noslēpt.

Atdzīvojas daiļliteratūras tēli

Seriāla jaunā sezona būs par un ap cilvēku identitāti – kā varoņi redz pasauli un kā pasaule redz viņus. Pēc vairākiem mēnešiem Flinns atkal satiekas ar bibliotekāriem Bērdu, Stounu, Ecekiēlu un Kasandru, lai nodotos jauniem maģiskiem uzdevumiem. Tiesa, komandas darbs ir kaut kas jauns priekš Flinna, jo viņš allaž ir dzīvojis lidojumā un nekad nav mācējis strādāt pēc konkrēta plāna. Bērda, būdama stratēģe, uzņemas visu vadību – gala rezultātā izveidojas lielisks komandas darbs. Bibliotekāru pirmā misija ir atrisināt masīvas vētras mistēriju, kas pārņēmusi Manhetenu. Meklējot pavedienus, varoņi atklāj, ka pat visvarenākie daiļliteratūras tēli spēj atdzīvoties un būt vieni no mums. Taču bibliotekāri kā komanda ir spēcīgāka pat tad, ja viņu ceļā stājas tik konfliktējošas personības – angļu dramaturga Viljama Šekspīra radītais tēls – protagonists Prospero un skotu rakstnieka Artura Konana Doila romāna Šerloka Holmsa profesors Džeimsa Moriarti. Viņu esība būs krietni augstāka par vienkāršu fantāziju. 2. sezonas turpinājumā bibliotekāri tiks izaicināti un viņiem būs jākonfrontē ar savu pagātni un nākotni. Viņi ceļos laikā, turpinās cīnīties ar spokiem un monstriem, cenšoties tos pilnībā iznīcināt.

Par aktieriem

Flinna lomu atveido Noa Vails (Noah Wyle), kurš atveido arī galveno varoni seriālā Krītošās debesis (Falling Skies), un, protams, ir galvenais varonis filmu triloģijā Bibliotekārs. Bērdas lomu atveido Rebeka Romina (Rebecca Romijn), kura TV3 skatītājiem plašāk ir pazīstama no seriāla Kings un Maksvela (King & Maxwell) un modes komēdijseriāla Smukulīte Betija (Ugly Betty). Savukārt Kristians Keins (Christian Kane) atveido Džeika lomu. Viņa spilgtākās lomas līdz šim ir bijušas seriālos Līdzeklis (Leverage) un Tuvu mājām (Close to Home). Gudrās un izveicīgās Kasandras lomas atveidotāja ir Lindija Būta (Lindy Booth), kanādiešu izcelsmes aktrise, kura piedalījusies vairākās šausmu filmās un komēdijās, kā, piemēram, Nepareizais pagrieziens (Wrong Turn) un Jaunie supervaroņi 2 (Kick-Ass 2). Ecekiēlu Džonsu spēlē aktieris Džons Harlans Kims (John Harlan Kim), kura karjera vien sākās 2010. gadā ar lomu seriālā The Pacific.

Izbaudiet bibliotekāru piedzīvojumus jau no 4. janvāra plkst. 20:50 ik pirmdienas vakaru divās sērijās pēc kārtas kanālos TV3 un TVPlay!