LNT svētku laikā priecēs LNT Brokastis, televīzijas pirmizrādes un koncerti

Pievienot komentāru
LNT svētku laikā priecēs LNT Brokastis, televīzijas pirmizrādes un koncerti
Publicitātes foto

Svinot gada gaišāko laiku – Ziemassvētkus, kanāls LNT ar īpaši sarūpēto programmu ienesīs īpašu sajūtu ikviena skatītāja mājās un sirdīs.

Svētku laikā kopā ar skatītājiem būs raidījums LNT Brokastis, kas priecēs četru dienu garumā ar dažādām svētku aktivitātēm. Tāpat ikviens varēs izbaudīt septiņas televīzijas pirmizrādes un papildu tām tiks dāvāti divi svētku koncerti. Savukārt Vecgada vakarā LNT Ziņu dienests būs parūpējies par īpašu gada atskata speciālizlaidumu, kurā apkopoti 2015. gada nozīmīgākie notikumi, bet gadu mijā ikvienu LNT skatītāju priecēs svētku uguņošana. 1. janvārī un turpmāk ik piektdienas vakaru priecēs iemīļotais raidījums Dzintara dziesmas, kas jauno gadu iesāks ar astroloģisko prognozi!

LNT Brokastis pārsteigs un izklaidēs!

LNT Brokastis Ziemassvētku sajūtu meklēs Vidzemes sirdī, par to vairāk stāsta raidījuma vadītāja Gundega Skudriņa: ”LNT čaklā un rosīgā komanda jau saķērusi aiz astes svētku sajūtas skaistajā Ungurmuižā, kas atrodas Cēsu pusē. Piparkūku cepšana, eglītes meklēšana, zīlēšanas un buršanās, spilvenu kaujas, skaisti klāts svētku galds un noslēpumaini mirdzošas klavieres. To un vēl daudz ko citu izbaudījām, lai svētku laikā atklātu skatītājiem. Pārliecinājāmies, ka svētku lielākais prieks ir būt kopā gan mums kolēģiem, kuriem ikdienā sanāk maz laika pasmiet, pajokot un patriekties, gan arī ar skatītājiem. Novēlu, lai pie svētku eglītes vai mirdzošas sveču liesmiņas ikkatram blakus pukst mīļa sirsniņa un līdzās silta plauksta, ar kuru saķert aiz astes svētku brīnumputnu! Lai tas dāvā arī jaunajā gadā katram stipru veselību, mieru virs zemes, kaislīgu mīlestības dzirksti un kāroto sapņa piepildījumu! Lai top! Lai piepildās! Lai īstenojās!”

Četrus rītus LNT Brokastu komanda skatītājus priecēs ar svētku aktivitātēm, piemēram, žurnālistes Rūta Čivča, Ieva Čakste un Agnese Šīrante izmēģinās Ziemassvētku zīlēšanas tradīcijas, lai noskaidrotu, kura nākamgad izies pie vīra, bet kurai dzīvē gaidāmas citas pārmaiņas. Smiekli un jautrības pilnas solās sacensības Ziemassvētku kauss 2016! Ieraudzīsiet, kādas neparastas dāvanas un pārbaudījumus viens otram būs sagādājuši raidījuma veidotāji. Un vēl… tiks apgūtas maskošanās tradīcijas! Kā gan bez viesiem, to vidū būs zvanu ansamblis Primus, Lēdurgas folkloras kopa Putni, aktieris un dziedātājs Rihards Lepers un citi. Mostieties no 24. līdz 27. decembrim plkst. 9.00 ar raidījumu LNT Brokastis kanālā LNT!

Skanīgās Dzintara dziesmas

Otrajos Ziemassvētkos skatītājus Dzintara dziesmas aicinās uz kopīgu svētku svinēšanu! Visi raidījuma vadītāji tiksies pie eglītes, tepat Rīgas tuvumā. Dāmas pušķos eglīti, vārīs zirņus un ciemos gaidīs viesus – skanošās Māsas Legzdiņas un grupu Vēja runa. Skatītāji varēs ieklausīties ticējumos un kopā uzzināt visu, ko katram pareģos kāds cilvēks, kurš spēs pārsteigt Juri Hiršu, Velgu Vītolu, Ivetu Baumani, Agnesi Šīranti un, protams, arī viesus! Būsim kopā sirsnīgā muzikālā vakarā ar Dzintara dziesmām 26. decembrī plkst. 20.40 kanālā LNT!

Septiņas televīzijas pirmizrādes

Svētku laikā maziem un lieliem skatītājiem tiks piedāvāta labāko svētku televīzijas pirmizrāžu izlase – 25. decembrī plkst. 16:00 Karaliskie Ziemassvētki (Royal Christmas) un plkst. 21:50 Vislabākā eksotiskā viesnīca Kliņģerīte (The best exotic marigold hotel). 26. decembrī plkst. 12:05 Te augšā snieg (It is snowing up here) un plkst. 16:00 Četri Ziemassvētki: visur labāk nekā mājās (Four Christmas). 27. decembrī plkst. 15.00 Enijas Klausas brīvdienas (Annie Claus is coming to town) un plkst. 20.10 Diāna (Diana). 30. decembrī plkst. 21.10 Jaungada nakts (New year’s eve).

Divi svētku koncerti

Pirmajos Ziemassvētkos svētku noskaņas ikviena sirdī un mājā ienesīs Zigfrīda Muktupāvela un Raimonda Paula koncerts. Jaunajā Ziemassvētku koncertprogrammā Z. Muktupāvels ir vienīgais solists, kurš muzicē kopā ar instrumentālo grupu un pašu maestro, lai skatītājus priecētu ar iemīļotām maestro melodijām. Dziesmām ar Alfrēda Krūkļa, Jāņa Petera, Pētera Brūvera, Jāņa Poruka, Māras Zālītes, Ziedoņa Purva un citu latviešu dzejnieku vārdiem ir radīti Ziemassvētku noskaņām niansēti aranžējumi instrumentālajai grupai, kuras sastāvā ietilpst taustiņinstrumentālists un mutes harmoniju spēlētājs Raimonds Macats, basģitārists Oskars Sproģis, sitaminstrumentālists un vibrafonists Artis Orubs, kā arī pianists R. Pauls. Izbaudiet Zigfrīds Muktupāvels. Raimonds Pauls. Ziemassvētku koncerts jau 25. decembrī plkst. 20.35 kanālā LNT!

Savukārt 31. decembrī plkst. 17.25 skatītāji aicināti izbaudīt Labvēlīgā tipa koncertu Brīvības nianses! Katra grupas uzstāšanās tiek pārvērsta par savdabīgu šovu uz skatuves, kurā iesaistās ne tikai mākslinieki, bet nereti arī skatītāji. Grupa joprojām ir viena no pieprasītākajām Latvijā. Koncertā izskanēs arī Labvēlīgā tipa jaunākā dziesma Nianses, par tās melodiju tradicionāli parūpējušies Andris Freidenfelds, Normunds Jakušonoks un Ģirts Lūsis.

31. decembrī – LNT Ziņu gada apskats

2015. gads ieies Latvijas vēsturē ar dažādiem notikumiem politikā, ekonomikā, kultūrā, sportā un citās jomās. Gadu sākām ar Latvijas prezidentūru ES Padomē, piedzīvojām Valsts prezidenta vēlēšanas un Raimonda Vējoņa stāšanos augstajā amatā. Pēc notikumiem Ukrainā lielāka vērība pievērsta Latvijas drošībai, tikmēr bēgļi pārpludina Eiropu un notikuši vairāki asiņaini terora akti. Latvijas politikā un ekonomikā nav trūkuši skandāli, tostarp ministru un premjeres demisijas. Kultūrā un sportā 2015. gads bijis krāšņs, piemēram, Eiropas čempionāts basketbolā Rīgā vai pirmizrāde Brodskis/Barišņikovs Jaunajā Rīgas teātrī. Piedzīvoti arī emocionāli notikumi, iespējams, kādu aizkustinājusi līdzcilvēku sadarbība, meklējot pazudušo zēnu Engures mežā, vai arī īpašs notikums privātajā dzīvē. Taču to, kādus notikumus būs izvirzījuši skatītāji, varēsiet uzzināt LNT Ziņu 2015. gada Vecgada notikumu apskatā 31. decembrī plkst. 20.00. Savukārt gadu mijā varēsiet ieklausīties Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa uzrunā, kā arī izbaudīt Jaunā gada svētku uguņošana 11. novembra krastmalā.

Jaunā gadā jauns laiks Dzintara dziesmām

No 1. janvāra iemīļotais mūzikas raidījums Dzintara dziesmas būs skatāms piektdienu vakaros plkst. 21.10 kanālā LNT! Gada pirmajā raidījumā pie Jura Hirša un Agneses Šīrantes viesos būs ieradies astrologs un astroloģijas skolotājs Andris Račs. A. Račs ir precējies, piecu bērnu tēvs, un septembrī pasauli ieraudzīja viņa jaunākais veikums – grāmata Mana mīlestības astroloģija. Vēlaties uzzināt, ko zvaigznes jums sola nākamajā gadā? Kurš laiks labvēlīgs mīlestībai vai kad jāraksta dziesma, lai tā kļūtu par īstu hitu? Jautājiet to astrologam A. Račam, kurš to noteikti zinās, jo astroloģijā darbojas jau 25 gadus! Tāpat raidījumā vadītāji iztaujās astrologu par to, kas sagaida mūziķus jaunajā gadā.

2. janvārī – Intara Busuļa koncerts

Jaunā gadā kanāls LNT turpinās piedāvāt labāko no pašmāju mūzikas! Jau 2. janvārī plkst. 18.00 ikviens aicināts izbaudīt Intara Busuļa koncertu Atgriešanās pie…, kas vēsta par pievēršanos mūzikas, sarunām, saknēm un vērtībām, to izdziedot ar dziesmām un izstāstot ar jokiem. Atgriešanās var būt dažādas, mūziķu gadījumā tā būs atgriešanās pie konkrētām pašu radītām dziesmām, viņuprāt, labākajām, tā būs atgriešanās konkrētās pilsētās, tā būs atgriešanās pie vērtībām. Koncertu tēls tiek veidots, apvienojot un integrējot pagātni tagadnē, izmantojot ne tikai mūziku šim mērķim, bet arī vizuālo noformējumu.

Degpunktā gada apskats

2. janvārī plkst. 20:35 raidījums Degpunktā piedāvā atskatīties uz 2015. gadu. Tas bijis spraigs gads policijai, glābējiem un mediķiem – smagas autokatastrofas un Latvijas lielākajām šosejām, baisas slepkavības novadu tālākajos nostūros, sprādzieni kā deviņdesmitajos gados lielpilsētās, jauni vēl nepieredzēti krāpšanas veidi internetā un uz ielas, ekstrēmas grābšanas operācijas un laimīgi izdzīvošanas stāsti. 2015. gads šķērsgriezumā ar Degpunktā reportieru acīm – 2. janvārī atskatīsimies uz gada spilgtākajiem notikumiem!

Pavadiet Ziemassvētkus un sagaidiet jauno, 2016.gadu ar kanālu LNT!