LNT piektdienās daudz krāšņu koncertu

0 Komentāru
LNT piektdienās daudz krāšņu koncertu
Publicitātes foto

Latviešu mākslinieku daiļrade ir viena no mūsu tautas lielākajām vērtībām, kas veido kopības sajūtu un veido visdažādāko emociju buķeti. LNT aicina piektdienas vakaros izdzīvot burvīgus latviešu koncertus, kuros uzstāsies visiem zināmas un iemīļotas personības: Olga Dreģe, Ieva Akuratere, Raimonds Pauls, Viktors Lapčenoks, Aija Andrejeva, grupa Jumprava un citi. Pirmais muzikālais piektdienas vakars sāksies jau šā mēneša nogalē – 27. novembrī plkst. 22.10 LNT skatītājus sagaida Olgas Dreģes 75 gadu jubilejas koncerts, baudiet skaistus koncertus arī decembrī!

Līksmojiet piektdienas vakaros!

Pirmais piektdienas vakara koncerts būs par godu latviešu teātra uguntiņai, visu paaudžu iemīļotajai seriāla Sirdsmīļā Monika aktrisei Olgai Dreģei. Māksliniece savu 75 gadu jubileju atzīmēja ar koncertturneju, apceļojot 16 Latvijas pilsētas. Burvīgām dziesmām piepildītā koncertuzvedumā piedalās O. Dreģes tuvākie skatuves kolēģi un draugi – Mirdza Martinsone, Baiba Indriksone, Sarmīte Rubule, Juris Strenga, Jānis Reinis un Gints Andžāns. Tāpat šajā koncertā gaidāmi arī īpašie viesi, piemēram, Artis Robežnieks, Harijs Spanovskis, Jānis Paukštello, dziedātāja Olga Rajecka, ar savu klātbūtni jubilāri pagodina režisors Jānis Streičs un citi aktrises dzīvē svarīgi cilvēki. Skatītājus sagaida jautra izsmiešanās, kas līdzvērtīga dārgiem vitamīniem, mazliet nostalģijas un daudz, daudz labu emociju. Baudiet Olgas Dreģes 75 gadu jubilejas koncertu uzreiz pēc Sirdsmīļās Monikas – 27. novembrī plkst. 22.10 kanālā LNT!

Decembrī – jauni koncerti

Šogad augusta nogalē Jūrmalā, Dzintaru koncertzālē, norisinājās populārās mūzikas festivāls Bigbank Latvijas pērles, kas vienuviet pulcēja spilgtus, talantīgus un iedvesmojošus Latvijas mūziķus. LNT ar prieku sniedz iespēju izbaudīt šos koncertus televīzijas ekrānā – pirmais no tiem būs Romantiskie dueti, kurā žanra klasiku izpildīs gan iepriekš dzirdēti, gan pavisam negaidīti solistu pāri. Koncertā piedalās mākslinieki – Igo, Olga Rajecka, Varis Vētra, Ieva Akuratere, Aija Andrejeva, Normunds Pauniņš, Samanta Tīna, Uģis Roze, Viktors Lapčenoks, Andris Ērglis, Mārtiņš Ruskis un daudzi citi. Izbaudiet koncertu Bigbank Latvijas pērles. Romantiskie dueti jau 4. decembrī plkst. 22:20 kanālā LNT! Savukārt nedēļu vēlāk, skatītājus sagaidīs vakars, kas piepildīts ar Mīlas rokbalādēm, kā nosaukts arī koncerts. Tajā piedalīsies burvīgo un roķīgo balss īpašnieki – Aija Andrejeva, Ivo Fomins, Alex, Antra Stafecka, Dināra Rudāne un grupa Colt. Ļaujieties romantikai ar rokmūziku – koncerts Bigbank Latvijas pērles. Mīlas rokbalādes jau 11. decembrī plkst. 22.25 kanālā LNT!

LNT skatītāji varēs izbaudīt arī leģendārās latviešu grupas Jumprava lielo notikumu – 30 gadu jubilejas koncertu. Pērn, atzīmējot apaļo gadskārtu, ar īpašu jubilejas koncertprogrammu grupas sastāvs devās tūrē pa Latviju, kurā klausītājus klātienē ne tikai priecēja ar jau iemīļotiem hītiem, bet arī atskaņoja kompozīcijas no jaunā albuma Laiks runā, kurā iekļautas tādas dziesmas kā Laiks runā, Saucējs, Laiks teiks un daudzas citas. Skatieties grupas koncertu Jumprava 30 jau 18. decembrī plkst. 22.30 kanālā LNT!

Pirmajos Ziemassvētkos svētku noskaņas ikviena sirdī un mājā ienesīs Zigfrīda Muktupāvela un Raimonda Paula koncerts. Jaunajā Ziemassvētku koncertprogrammā Z. Muktupāvels ir vienīgais solists, muzicējot kopā ar instrumentālo grupu un pašu maestro pie klavierēm un izpildot klausītāju iemīļotās maestro melodijas. Dziesmām ar Alfrēda Krūkļa, Jāņa Petera, Pētera Brūvera, Jāņa Poruka, Māras Zālītes, Ziedoņa Purva un citu latviešu dzejnieku vārdiem ir radīti Ziemassvētku noskaņām niansēti aranžējumi instrumentālajai grupai, kuras sastāvā ietilpst taustiņinstrumentālists un mutes harmoniju spēlētājs Raimonds Macats, basģitārists Oskars Sproģis, sitaminstrumentālists un vibrafonists Artis Orubs, kā arī pianists R. Pauls. Izbaudiet Zigfrīds Muktupāvels. Raimonds Pauls. Ziemassvētku koncerts jau 25. decembrī plkst. 20.35 kanālā LNT!

Pavadiet lieliskus vakarus ar burvīgiem koncertiem no 27. novembra piektdienās LNT!

0 Komentāru