Komentāri

Lieldienās četrus brīvdienu rītus ekrānos rosīsies LNT Brokastu komanda, kura stāstīs par dažādiem svētku pasākumiem, tradīcijām un ticējumiem. Turpinājumā LNT piedāvās franču rakstnieka Emīla Zolā romāna ekranizējuma Dāmu paradīze 1. un 2. sezonu, kā arī aizraus ar skaistākajām un iespaidīgākajām pasaules kino lentēm, piedāvājot Oskara balvai izvirzītas drāmas Kristus ciešanas un Kara zirgs. Savukārt par priecīgām un emocionālām noskaņām parūpēsies Dzintara dziesmas kopā ar Reiniku ģimeni un Credo 40 gadu jubilejas koncerts. 

Brīvdienas ar LNT Brokastīm

Pirms dodaties dārzā meklēt Lieldienu zaķa atstātās olas un kārumus, aicinām sākt rītu ar raidījumu LNT Brokastis!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

No 3. līdz 6. aprīlim plkst. 9.00 LNT Brokastu komanda skatītājiem vēstīs, kur un kā pavadīt laiku brīvā dabā, piemēram, žurnālists Oskars Lepers vienā no rītiem ieplānojis svētku sajūtas ķert Ventspilī – viņam padomā arī kāds pārsteigums pilsētas iedzīvotājiem.

Savukārt Lieldienu tradīcijas un īpašos ēdienus, ar kuriem svētkos iepriecināt sevi un savus tuvākos, atklās Latvijā zināmi cilvēki un slaveni pavāri. Protams, arī LNT Brokastu komanda krāsos olas un piedalīsies ripināšanas sacensībās, kā arī pārbaudīs olu stiprību.

Skatītājus plānots iepriecināt arī ar muzikālu priekšnesumu, slavenu pašmāju mūziķu izpildījumā.

Foto: publicitātes foto

Foto: publicitātes foto

Lielā piektdiena ar Oskarotām filmām

Lielajā piektdienā, 3. aprīlī, plkst. 21.10 LNT piedāvās Stīvena Spīlberga (Steven Spielberg) drāmu Kara zirgs (War horse), kas sešas reizes izvirzīta Oskara balvai. Darbība notiek Anglijā Pirmā pasaules kara laikā un stāsta par neticamu draudzību, kas izveidojas starp zirgu vārdā Džoijs un pusaudzi Elbertu. Abiem draugiem nākas šķirties, jo Džoijs tiek nodots armijas pārziņā un sākas dramatiski notikumu pavērsieni. Sākotnēji Džoijs tiek iekļauts birtu kavalērijā, vēlāk nonāk vācu vienībās, līdz satiek franču lauksaimnieku un viņa mazmeitu. Filma sasniedz emocionālu kulmināciju kara darbības neitrālajā zonā, kad Džoijs ar Elbertu pēc ilgiem gadiem satiekas.

Lielā piektdiena ir reliģiski svētki, ko galvenokārt svin kristieši, pieminot Jēzus Kristus krustā sišanu un viņa nāvi Golgātā. LNT šīs dienas naktī rādīs Oskara balvai nominēto filmu Kristus ciešanas (The Passion of the Christ). Filmas režisors Mels Gibsons Kristus ciešanās galveno uzmanību pievērsis nācarieša Jēzus dzīves pēdējām divpadsmit stundām. Dialogi ir senajā aramiešu, latīņu un senebreju valodā. Filmas darbība sākas senajā Ģetzemanes dārzā, kur Jēzus pēc pēdējā vakarēdiena devies lūgt Dievu. Viņam jāpārvar Sātana kārdināšana. Pēc Jūdas Iskariota nodevības Jēzu apcietina un ved uz Jeruzalemes pilsētas mūriem, kur farizeju vadoņi viņu apsūdz zaimošanā un saskaņā ar tiesas lēmumu piespriež viņam nāvessodu. Skatieties drāmu Kristus ciešanas Lielās piektdienas naktī plkst. 0.10 kanālā LNT!

Dzintara dziesmās viesosies Reiniku ģimene

Lieldienu noskaņa gaidāma arī Dzintara dziesmu studijā. Pirmo Lieldienu priekšvakarā studijā viesosies Reiniku ģimene. Četri, muzikāli, sirsnīgi un dziedoši Reiniki – Dace, Artūrs, Rūta un Lauris, kuri pavelk viens otru uz zoba, kad nepieciešams, un svin kopā svētkus. Taču svarīgākais – Reiniki vienmēr viens uz otru var paļauties – viens par visiem, visi par vienu! Raidījumā uzzināsiet Reiniku ģimenes muzikālos piedzīvojumus, kā arī dažus bērnības noslēpumus – ko Dace krāja visu mūžu un ar ko pārsteidza savus bērnus? Noskaidrojiet raidījumā Dzintara dziesmas 4. aprīlī plkst. 20.35 kanālā LNT!

Foto: publicitātes foto

Foto: publicitātes foto

Iepirkšanās un mīlestība

Lieldienu laikā LNT skatītāji varēs ļauties nesteidzīgai un relaksētai atpūtai ar franču rakstnieka Emīla Zolā slavenākā romāna Dāmu paradīze (Paradise) ekranizējumu. Anglijā 19. gadsimta beigās notiek lielas pārmaiņas un rosība, šajā laikā uzņēmējs Morē atver pirmo universālveikalu valstī. Līdz ar tā atvēršanu viņš ir radījis problēmas apkārt esošajiem mazajiem veikaliem, kas pamazām tiek izstumti no tirgus. Lielveikalā darbu uzsāk jauna un ambicioza meitene Denīze, kura tikko ieradusies no mazpilsētas. Viņa, iemantojot atraitņa Morē simpātijas, ātri vien kļūst par modes nodaļas vadītāju. Tas, protams, apkārt esošās dāmām neiepriecina un gaisā sāk virmot intrigas, kā arī mostas sacensību gars. Baudiet seriālu Dāmu paradīze 1. un 2. sezonu no 3. līdz 6. aprīlim plkst. 13.10 LNT!

Svētku noslēgumā – Credo koncerts

LNT svētku izskaņā skatītājiem dāvina tikšanos ar vienu no leģendārākajām Latvijas grupām – Credo, kura pērn ar īpašu koncerttūri atzīmēja 40 gadu jubileju. Ikviens skatītājs varēs veldzēties atmiņās, klausoties priecīgas un smeldzīgas, sen pazīstamas un iemīļotas dziesmas – Disnejlenda, Ziņģe par bailēm, Smaidas, Meitene ar kallu ziediem un vēl citas jautras un emocionālas melodijas! Skatieties Credo 40 gadu jubilejas koncertu 6. aprīlī plkst. 21.10 kanālā LNT!

Foto: publicitātes foto

Foto: publicitātes foto

Baudi īpašo Lieldienu programmu jau no 3. aprīļa kanālā LNT!

Lasi vēl