Komentāri
LNT piedāvā romantiskās komēdijas Īstais Maikls televīzijas pirmizrādi
Foto: ekrānšāviņš

Kanāls LNT vasaras sākumā skatītājus iedvesmojošās noskaņās aizvedīs ar romantiskās komēdijas Īstais Maikls (The Michaels) televīzijas pirmizrādi!

Filmā Katrīnas patiesā mīlestība būs acu priekšā, taču viņa to nemana. Lai satiktu savu izredzēto, viņai būs jāpiedzīvo mulsinoši randiņi, smieklīgas situācijas un jāiziet cauri nevienam vien pārbaudījumam, kurus caurvij šķipsniņa baltās maģijas! Izbaudiet romantiskās komēdijas Īstais Maikls pirmizrādi 16. jūnijā plkst. 21:10 kanālā LNT!

Katrīna un viņas Maikli

Filmas Īstais Maikls galvenā varone Katrīna ir skeptiska juriste un darbaholiķe, kura netic mīlestībai. Pretējos uzskatos ir viņas labākā draudzene Mārsija, kura ir atradusi savu mūža mīlu Riku, ar kuru drīzumā svinēs kāzas. Protams, Mārsija, kā jau labākā draudzene, nesēdēs rokas klēpi salikusi! Vēloties palīdzēt atrast Katrīnas patieso mīlestību, Mārsija aizvedīs viņu pie savas manikīres Doras, kurai ir gaišreģes spējas. Tieši Dora reiz bija paredzējusi arī Mārsijas un Rika kāzas. Ko Dora paredz Katrīnai? Izrādās, ka Katrīnai būs īstais vīrietis un viņu sauks Maikls. Kopš tā brīža Katrīna satiks neskaitāmus Maiklus un sāksies virkne pārsteidzošu notikumu, kuru laikā Katrīnai būs jāatrisina svarīgākais dzīves uzdevums – atrast īsto Maiklu!

Iepazīstiet aktierus!

Filmas režisors ir Bredfords Mejs (Bradford May) un galvenās lomas attēlo aktieri – Larisa Olejnika (Larisa Oleynik), Laura Brekenbridža (Laura Breckenbridge) un Šons Siposs (Shaun Sypos), kas ir filmējies skatītājiem labi pazīstamajā seriālā – Melrouzpleisa (Melrose Place) un Ceļa gals 2 (Final Destination 2). Filmā Īstais Maikls Šons attēlo vienu no Katrīnas Maikliem, kurš rosinās Katrīnas prātā jautājumus: Vai šis Maikls būs viņas izredzētais, vai Doras pareģojums piepildīsies?

Vai zināji, ka…

Mīlestībai nav robežu! To pierāda fakts, ka filmas Īstais Maikls oriģinālais nosaukums ir The Michaels, kā nodēvēts pirmais pasaules geju pāris – Maikls Starks (Michael Stark) un Maikls Lešners (Michael Leshner). 2003. gadā vīrieši legāli salaulājās Kanādā – šo notikumu žurnāls Times nosauca par gada sensāciju. Nenoliedzami arī citi pasaules mediji bija šī notikuma epicentrā, ik dienas ziņojot par geju pāri portālos un drukātajā presē.

Skatieties romantiskās komēdijas Īstais Maikls pirmizrādi 16. jūnijā plkst. 21:10 kanālā LNT!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl