LNT demonstrēs dokumentālo filmu par godu jaundzimušajai britu princesei

0 Komentāru
LNT demonstrēs dokumentālo filmu par godu jaundzimušajai britu princesei
Foto: publicitātes foto

Ilgi gaidītais mirklis ir klāt! 2. maija rītā Lielbritānijas karaliskā ģimene sagaidīja savu otro atvasi – Šarloti Elizabeti Diānu. Par godu šim notikumam kanāls LNT 7. maijā plkst. 21.55 rādīs unikālu dokumentālu filmu Karaliskais mazulis (Here We Go Again).

Tā veidota, pamatojoties uz dažādu karaliskai ģimenei pietuvinātu cilvēku stāstiem un ģimenes pagātnes liecībām. Stāsti atklās hercogienes Keitas Midltones grūtniecības norisi, izmaiņas viņas dienas kārtībā un hierarhiskās aizkulises, kas sagaida otro pēcnācēju.

LNT dokumentālā filma Karaliskais mazulis vēsta par Keitu Midltoni. Kopš viņa no vienkāršas Barkšīras meitenes ir kļuvusi par Kembridžas hercogieni un prinča Viljama sievu, Keita ieņēmusi nozīmīgu lomu Lielbritānijas sabiedrībā un medijos. Pateicoties medijiem, šobrīd Keitu pazīst ikviens cilvēks pasaulē – viņa ir kļuvusi par modes stila ikonu un elku, iespējams tādēļ, ka viņas nonākšana karaliskajās aprindās līdzinās Pelnrušķītes stāstam. Lai arī dzīve nemitīgā mediju uzmanībā nav viegla – tiek runāts par to, kādu dizainera kāzu kleitu Keita plāno izvēlēties, par prinča Džordža dzimšanu, kā arī hercogienes sabiedriskajiem pienākumiem un labdarības pasākumiem – viņa tiek sekmīgi galā ar visu! ”Viņa ir kā gulbis, kas zem ūdens kājas izmisīgi airē, bet pasaule redz tikai skaisto un nesatricināmo tēlu,” tā hercogieni raksturo biogrāfists Endrjū Mortons.

Filma atklāj, ka neilgi pēc prinča Džordža pirmās dzimšanas dienas, Viljams un Keita šauram cilvēku lokam atklāja, ka gaidāms otrs mazulis.
Plašāk pasaulē šī ziņa izskanēja vien pēc pāris nedēļām, kad Britu monarhijas Twitter profilā Clarence House paziņoja, ka hercogs un hercogiene ir otra mazuļa gaidībās. Šo ziņu Britu monarhijas preses dienests bija spiests paziņot, jo Keita atteica dalību kādā pasākumā, jo tas pēc protokola ir ļoti slikts stils. Tiesa, sabiedrība un karaliskai ģimenei tuvi cilvēki bija pārsteigti par to, ka tik agri ir pieteicies otrs bērns, jo bija pagājuši vien astoņpadsmit mēneši, kopš piedzima princis Džordžs. Ilgāku laiku Keita neizgāja sabiedrībā, jo grūtniecības sākumā cīnījās ar nelabumu. Taču jau pēc astoņu nedēļu pārtraukuma Keita jau piedalījās sabiedriskos pasākumos, kad Singapūras prezidents viesojās Lielbritānijā. Īsi pēc tam arī Kensingtonas pils paziņoja, ka bērns gaidāms jau aprīlī, kad savu dzimšanas dienu svin arī karaliene Elizabete, tāpat šajā mēnesī ir Viljama un Keitas kāzu jubileja.

2. maijā plkst. 8.34 pēc Lielbritānijas laika Kembridžas hercogiene K. Midltone laida pasaulē savu otro mazuli – 3 kg 700 gramus smagu meiteni, kuru nosauca par Šarloti Elizabeti Diānu. Dokumentālā filma Karaliskais mazulis atklās K. Midltones kopdzīves detaļas, kā arī viņas grūtniecības un sabiedriskās dzīves savietojamību. Tāpat filmā atklātas arī nākotnes perspektīvas, piemēram, kur pēc bērna piedzimšanas dzīvos jaunā ģimene un citas.

Kā apliecina pagātnes prakse, karaliskās ģimenes otrās atvases ir bezrūpīgākas un bezatbildīgākas. Pētījumi arī liecina, ka otru bērnu vecāki audzina citādāk, daudz mierīgāk. Piemēram, Viljama un Harija attiecības bērnībā bija ļoti ciešas, taču nereti viņi izjuta savstarpēju konkurenci. Lai arī bija zināms, ka Viljams kļūs par princi, princese Diāna pret abiem bērniem izturējās vienlīdzīgi.

Filmā par Lielbritānijas karalisko ģimeni stāsta dažādas tuvu stāvošas personas – karaliskās ģimenes biogrāfiju pārzinātāji Keitija Nikola (Katie Nicholl) un Endrū Mortons (Andrew Morton), karaļnama preses sekretārs Dikijs Arbiters (Dickie Arbiter), karaļnama korespondents Simons Vigars (Simon Vigar), izklaides žurnāliste Briānija Bagnale (Brittany Bagnall), kā arī rakstošā žurnāliste Kellija Roza Bredforda (Kelly Rose Bradford) un citi.

0 Komentāru