LNT darba dienu vakaros – jauns seriāls Saška

12 komentāri
LNT darba dienu vakaros – jauns seriāls Saška
Publicitātes foto

Seriāls Saška – tas ir neparasts stāsts par meiteni, kuras dzīve jau kopš mazotnes nav bijusi rožaina. Saška ir ļoti puiciska meitene, tas redzams ne vien viņas izskatā, bet atspoguļojas arī raksturā. Tomēr Saška zina, kādu mērķu vadīta dzīvo un, sasniedzot 18 gadu vecumu, uzsāk darīt to, kas vislabāk sanāk – remontēt automašīnas. Autosalonā viņa satiek vīrieti, kurš sagroza jaunajai meitenei galvu. Kas notiks tālāk, uzziniet, skatoties seriālu Saška jau no 9. maija darba dienās plkst. 18:55 kanālā LNT!

Saškas māte Vika bija prostitūta, kura pāris dienas pēc meitas dzimšanas gāja bojā autokatastrofā, bet par tēvu Saška nekad neko nav dzirdējusi. Viņa izaugusi pie tantes, kura tieši viņas astoņpadsmitajā dzimšanas dienā izdzen meiteni no mājām, un viņa ir spiesta uzsākt pastāvīgu dzīvi. Par laimi, Saškai piemīt īpašs talants – viņa zina visu par automašīnām, un viņa nebaidās darba. Dzīve Saškai piespēlē iepazīšanos ar jaunu politiķi, abu pazīšanās rada ne vienu vien kuriozu situāciju, taču pamazām abi jaunieši viens otram iepatīkas. Taču nekas nav tik vienkārši – Andrejam ir draudzene, kura no viņa gaida bērnu, un ir nolēmusi par katru cenu apprecēties. Tā nu Saškai nāksies saskarties ar neskaitāmām grūtībām un piedzīvot vilšanos, taču, pateicoties dzīvespriekam, optimismam un neatlaidībai, Saškai viss šajā dzīvē izdosies.

Skatieties seriālu Saška no 9. maija darba dienās plkst. 18:55 kanālā LNT!

TOP komentāri

 • Laura
  +3 +3 0

  Laura

  Kā tad ar Juvelieru klanu? Vai neparādīs turpinājumu? :( gribētu šo seriālu pabeigt un tad nākamo jauno seriālu.
 • Ilva
  +2 +2 0

  Ilva

  Opā, patiešām kur Juvelieru klans!!!
  Vai nevar pabeigt vienu seriālu un tad nākamo!
  Lūdzu cienījamā LNT administrācija, vai ir iespējams atbildēt!!! Jo pievēršot uzmanību nākamās nedēļas programmai, tad Juvelieru klans ieliks ap 2 ap 3 naktī.
 • regīna

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!