LNT Brokastis ziņos par Lielās talkas norisi visas dienas garumā

Pievienot komentāru
LNT Brokastis ziņos par Lielās talkas norisi visas dienas garumā
Foto: LETA

Šā gada 25. aprīlī visā Latvijas teritorijā notiks Lielā talka, akcijā iesaistīties aicināts ikviens, jo tikai kopā mēs varam padarīt Latviju par tīrāko vietu pasaulē. LNT Brokastu komanda visas dienas garumā sekos līdzi Lielās talkas notikumiem, ziņos par aktuālo un jaunāko ne tikai raidījumā, bet arī īpašās tiešraidēs no talkošanas vietām.

LNT Brokastis būs Lielās talkas ziņnesis

LNT Brokastis Lielās talkas dienā no plkst. 9.00 līdz 11.00 vēstīs par to, kur un kā vēl var pieteikties kādai no talkas vietām. Tāpat LNT Brokastis rūpēsies par to, lai talcinieki zinātu, kāds laiks šajā dienā gaidāms un to, protams, pavēstīs neviens cits kā Māris Grigalis no kāda Rīgas pagalma, kur ar talkas atbalstītāju un pašu talcinieku ziņu piedzīvos lielo sakopšanu. Savukārt par talkotāju labsajūtu LNT Brokastīs rūpēsies Dzelzs vilka Jauno Jāņu orķestris.

Arī LNT Lielās talkas tiešraidēs plkst. 12.50 un 15.30 ikvienam būs iespēja uzzināt jaunākās ziņas par aktualitātēm, neparastākajiem atradumiem, aktīvākajiem talkotājiem gan galvaspilsētā, gan Latvijas novados. Savukārt vakarā plkst. 19.00 sekojiet līdzi LNT Brokastu speciālizlaidumam Lielā talka, kurā talkas organizatori sniegs apkopoto informāciju par paveikto!

Lielās talkas dienas pieslēgumus vadīs LNT Brokastu vadītāji Gundega Skudriņa un Māris Grigalis. Tiešraidēs no aktīvākajām talkas vietām vadītāji sazināsies ar Degpunkta vadītāju Ievu Branti. LNT Brokastis būs vietās, kur talko arī sabiedrībā zināmi ļaudis un valsts augstākās amatpersonas, piemēram, zināms, ka Latvijas Republikas Ministru prezidente Laimdota Straujuma šogad sakops Siguldu.

Par Lielo talku

Lielā talka ir ikgadēja pavasara aktivitāte, kas tiek organizēta kopš 2008. gada, un tajā brīvprātīgi piedalās Latvijas iedzīvotāji. Katru gadu vienā no pavasara sestdienām, kas šogad būs 25. aprīlis, cilvēki visā Latvijā vāc nelegāli izmestos atkritumus un uzlabo apkārtējo vidi. Lielās talkas mērķis ir pasniegt savai valstij lielisku dāvanu tās 100. dzimšanas dienā – padarīt Latviju par tīrāko un sakoptāko vietu pasaulē. Vai jūs domājat, ka varat mūs pārspēt? Izaicinājums pieņemts!