Komentāri
LNT brīvdienās gaidāms jauns un aizraujošs serials Nepiegādātās vēstules
Publicitātes foto

LNT jaunā seriāla Nepiegādātās vēstules varoņi nav parasti pasta darbinieki, bet gan detektīvi, kuri savu darbu veic ar vislielāko atbildību. Detektīvi, kuriem atrast pazudušos sūtījumus ir misija! Ar kādām metodēm viņi to paveic? Uzziniet, skatoties jauno seriālu Nepiegādātās vēstules no 14. maija sestdienās plkst. 18:00 kanālos LNT un TVPlay!

LNT jauno seriālu Nepiegādātās vēstules (Signed, sealed, delivered) nevar kvalificēt vienā konkrētā žanrā, tajā ir gan komēdijas, gan romantikas un drāmas elementi. Seriālā tiek atspoguļota četru pasta darbinieku – detektīvu ikdiena, kas galvenokārt pārvēršas par misiju – atrast nepiegādātos sūtījumus, kuri pazūd neizskaidrojamu iemeslu dēļ. Ja pārlapojam atmiņā vēsturi, tad kādreiz vēstules ieņēma ļoti svarīgu lomu cilvēka dzīvē, ar to starpniecību tika nogādāta ārkārtīgi svarīga informācija, kurai vēlāk sekoja rīcība. Tikpat svarīgu lomu vēstules ieņem seriālā Nepiegādātās vēstules, kur tās var izšķirt cilvēku likteņus, atrisina noziegumus, atjauno mīlestību, kā arī izmaina citus tikpat būtiskus notikumus! Tieši tāpēc tie nav parasti pasta darbinieki, bet gan detektīvi, kuri cīnās par katras pazaudētās vēstules atgūšanu, darot visu iespējamo, lai to nogādātu saņēmējam!

Iepazīstieties ar komandas sastāvu – pievilcīgais Olivers O’Tūls, kurs ir ģēnijs un komandas līderis. Viņu atveido LNT skatītājiem pazīstamais aktieris Ēriks Mabius (Eric Mabius) no seriāla Čikāga liesmās (Chicago Fire). Vēl komandā ir jauniņā Šeina Makinernija, kura aizraujas ar tehnoloģijām, interesējoties par visu jauno un nezināmo. Šeinu spēlē aktrise Kristina Būta (Kristin Booth). Tāpat seriālā piedalās brīvdomātāja ar lielisku vizuālo atmiņu apveltītā Rita Heivita, kuru spēlē Kristāla Lova (Crystal Lowe). Visbeidzot, neatņemama komandas sastāvdaļa ir arī pievilcīgais pētnieks Normens Dormens jeb aktieris Džefs Gustafsons (Geoff Gustafson).

Izbaudiet seriālu Nepiegādātās vēstules no 14. maija sestdienās plkst. 18:00 LNT un TVPlay!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl