LNT atgriežas “Dauntonas abatija”

Komentāri
LNT atgriežas “Dauntonas abatija”

LNT seriāla “Dauntonas abatija” jaunākā un ilgi gaidītā sezona atsāksies visai drūmās noskaņās. Ir pagājuši seši mēneši kopš Metjū nāves un lēdijas Mērijas sirds joprojām skumjās mirkst. Arī starp pārējiem ģimenes locekļiem valda emocionāla spriedze un ne tikai par šo traģēdiju, bet jau citām lietām. Iepazīstiet lēdijas Mērijas atveidotāju aktrisi Mišelu Dokeriju un skatieties seriāla jauno, 4.sezonu no 13.septembra sestdienās 17:20 kanālā LNT!

Traģēdijas atstātās pēdas

LNT seriāla “Dauntonas abatijas” jaunākā sezona turpinās sešus mēnešus pēc traģiskās autoavārijas, kurā bojā gāja galvenais varonis Metjū. Krouliju ģimene cenšas tikt galā ar emocionālo spriedzi jo īpaši viņa sieva Lēdija Mērijas, kura joprojām sēro pēc Metjū. Viņa rod mierinājumu, pieķeroties mazajam Džordžam, pret kuru sākotnēji izturējās ļoti atturīgi, bet tagad izjūt īpaši spēcīgu mātišķu mīlestību. Šajā sezonā gaidāmas arī kādas gaišas sajūtas – Lēdijas Mērijas māsai Edītei uzplauks jūtas pret žurnālistu Mihaēlu Gregsonu. Tikmēr Džona un Annas Beitas attiecības ir kā allaž spēcīgas. Savukārt kalpotāja Miss O’Briena nolems pamest savu darba vietu un doties uz Indiju. Mājā steidzami nepieciešama jauna kalpotāja, tādēļ Kora nolīgst istabeni Ednu, kuru apmāca jaunajam amatam. “Dauntonas abatijas” jaunajā sezonā gaidāms jauns varonis – melnādainais aktieris Garijs Karrs, kurš atveidos džeza mūziķi Džeku Rosu.

Mērijas lomas atveidotāja dievina džezu!

Lēdiju Mēriju Krouliju LNT seriālā atveido Zelta Globusa balvai izvirzītā aktrise Mišela Dokerija (Michelle Dockery). M.Dokerija ir absolvējusi Londonas mūzikas un drāmas skolu un to beidzot, saņēma Zelta medaļu. Pēc skolas beigšanas M.Dokerija sāka strādāt Londonas Nacionālajā teātrī un turpināja ļauties savam hobijam – džezam. Aktrise vairākkārtīgi ir uzstājusies slavenajā Londonas džeza klubā Ronijs Skots, kā arī piedalījusies vairākos starptautiskos festivālos.

Lasi vēl