Komentāri
LNT ar skanīgiem koncertiem iesildīs skatītājus Līgo svētkiem
Foto: LETA

Jūnija piektdienas vakaros LNT skatītājus noskaņos Līgo svētkiem ar lieliskiem mīlētu mākslinieku koncertiem. Jau 5. jūnijā skatītājus priecēs Normunds Rutulis koncertā Aizturi elpu, bet nedēļu vēlāk skatītāji aicināti skatīties mīlētu un cienītu aktieru darbu, klausoties Olgas Dreģes 75 gadu jubilejas koncerta skanīgās dziesmas.

Savukārt nākamajos piektdienu vakaros – koncertā Līgojam Madonā būs krāšņa ielīgošana, bet koncerts Miers un Bērziņš! skatītājiem dāvās īpašu muzikāli dzejisku velti! Izbaudiet skanīgo programmas piedāvājumu Līgo svētkiem jau no 5. jūnija kanālā LNT!

Pavadiet četrus lieliskus piektdienu vakarus!

Visi LNT piedāvātie koncerti mudinās dziedāt līdzi, repertuārs ļaus izbaudīt krāšņo latviešu kultūru, rodot vietu gan smiekliem, gan vieglam sentimentam! LNT piedāvātā skanīgā pirmssvētku programmā tiks atklāta 5. jūnijā plkst. 21:10, kad būs baudāms visiem pazīstamā mūziķa Normunda Rutuļa koncerts Aizturi elpu. Tā pirmajā daļā skanēs maestro Raimonda Paula, Jāņa Stībeļa, Jāņa Strazda un citu autoru dziesmas. Savukārt koncerta otrā daļa būs atvēlēta N. Rutuļa zelta hītiem, ko iemīļojuši visu paaudžu klausītāji. Par pilnskanību rūpēsies Slavenais Rīgas orķestris un meiteņu trio Limonāde.

Olgai Dreģei 75 gadu jubilejas koncertturneja

Nedēļu vēlāk, 12. jūnijā plkst. 21:10 skatītājiem tiks dāvāts skanīgs koncerts par godu iemīļotajai aktrisei Olgai Dreģei. O. Dreģe savu 75 gadu jubileju atzīmēja ar īpašu svētku koncertturneju, kad viesojās 16 Latvijas pilsētas. Noslēdzošais koncerts, kas norisinājās Dzintaru koncertzālē, tiks pārraidīts LNT. Koncertuzvedumā piedalās O. Dreģes tuvākie skatuves kolēģi un draugi – Mirdza Martinsone, Baiba Indriksone, Sarmīte Rubule, Juris Strenga, Jānis Reinis un Gints Andžāns. Tāpat šajā koncertā gaidāmi arī īpašie viesi kā Artis Robežnieks, Harijs Spanovskis, Jānis Paukštello, dziedātāja Olga Rajecka, kā arī režisors Jānis Streičs un citi aktrises dzīvē svarīgi cilvēki. Skatītājus sagaida jautra izsmiešanās, kas līdzvērtīga dārgiem vitamīniem, mazliet nostalģijas un daudz, daudz labu emociju.

Dižkoncerts Līgojam Madonā

Tieši pirms Līgo svētkiem, 19. jūnijā plkst. 21:10 pie skatītājiem nonāks dižkoncerts Līgojam Madonā. Šo koncertu atklās Marts Kristians Kalniņš ar speciāli šim koncertam gatavotu Saulgriežu dziesmu ciklu, ko atskaņos pats autors un ansamblis Raxtu Raxti ar solistiem Kristīni Kārklu–Puriņu, Santu Stalidzāni un Juri Vizbuli. Koncerta Līgojam Madonā otrajā daļā sāksies tautas sadziedāšanās ar Latvijas estrādes leģendārākajiem dziedātājiem – Ojāru Grinbergu, Viktoru Lapčenoku, Imantu Vanzoviču, Žoržu Siksnu un Ingusu Pētersonu. Estrādes leģendām pievienosies jaunās paaudzes dziedātāji Samanta Tīna, Ginta Krievkalna, Paula Dukure, Juris Vizbulis, Marts Kristians Kalniņš un Ivo Grīsniņš Grīslis.

Andra Bērziņa jubilejas izrāde Miers un bērziņš!

Īpašs muzikāls baudījums sarūpēts 26. jūnija vakaram, kad plkst. 21:05 LNT būs baudāma Andra Bērziņa jubilejas izrāde Miers un bērziņš!. Koncerta ietvaros būs dzirdama Maestro Raimonda Paula īpašā dziesmu programma, kas sarakstīta speciāli Dailes teātra aktieru trio – Andrim Bērziņam, Harijam Spanovskim un Jānim Paukštello. Jubilejas izrādē uzstāsies mūziķi Lauris Amantovs, Raivo Stašāns, Normunds Piesis, Indriķis Veitners, Marko Ojala, Māris Briežkalns, Roberts Brands, Ainars Vilde un pie klavierēm atradīsies maestro R. Pauls.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl