LNT aicina trešdienu vakaros traukties ar Bruklinas taksi

0 Komentāru
LNT aicina trešdienu vakaros traukties ar Bruklinas taksi
Publicitātes foto

20. sezonas rudens vakarus kanāls LNT piedāvā pavadīt lieliskas kompānijas sabiedrībā – ar seriāla Bruklinas taksis detektīvi Keitlīnu un taksistu Leo Rombu. Abi dzīsies pakaļ noziedzniekiem, ātrums solās būt liels, bet pagriezieni – strauji! Uzņemiet enerģiju, baudiet humoru un spriedzi, skatoties jauno LNT seriālu Bruklinas taksis no 30. septembra trešdienās plkst. 21.10 kanālā LNT!

Pieredzējuši veidotāji

LNT jaunais seriāls Bruklinas taksis veidots, balstoties uz 1998. gada filmu ar tādu pašu nosaukumu. Seriāla režisors ir Gerijs Skots Tompsons (Gary Scott Thompson), kurš ir bijis scenārija autors Ātrs un bez žēlastības (Fast and furios) filmām un seriālam Ceļojošais bruņinieks (Knight rider). Idejas autoru vidū ir arī 1998. gada filmas Bruklinas taksis veidotājs Luks Besons (Luc Besson), kurš savas karjeras laikā izveidojis vairāk nekā 50 filmu, darbojoties gan kā režisors, gan producents un scenārija autors. Vairums viņa filmu guvušas plašu skatītāju mīlestību.

Lielisks tandēms

Seriāla galvenā varone ir Ņujorkas policijas detektīve Keitlīna Salivana, kura uz laiku tiek atstādināta no noziegumu izmeklēšanas un paliek bez autovadītājas apliecības. Tāpēc par viņas šoferi un vienlaikus viņas palīgu kļūst Marseļā dzimušais taksists Leo, kurš visas savas dzīves gudrības smēlies ne no mācību grāmatām, bet gan ielas dzīves. Abi kopā veido lielisku tandēmu – abi kopā atrisina vairākus noziegumus, vienlaikus Keitlīna veic nesankcionētu izmeklēšanu sakarā ar viņas tēva, arī Ņujorkas policijas detektīva, nāvi.

Iepazīstiet seriāla aktierus!

Galvenās varones Keitlīnas lomā iejūtas aktrise Kailera Lī (Chyler Leigh), kura plašākam skatītāju lokam pazīstama kā Dr. Leksijas Grejas atveidotāja seriālā Grejas anatomijas (Grey’s anatomy). Savukārt taksistu Leo Rombu seriālā atveido aktieris Džekijs Ido (Jacky Ido), kurš ir spēlējis slavenā režisora Kventina Tarantīno (Quentin Tarantino’s) filmā Bēdīgi slavenie mērgļi (Inglourious Basterds) kinomatogrāfa lomu. Filma ir tikusi apbalvota arī ar prestižo ASV kinoakadēmijas balvu Oskars, bet aktieris L. Rombs par lomu tajā ieguva Centrālās Ohaio filmu kritiķu asociācijas balvu (COFCA Award). Tāpat L. Rombs piedalās filmā MS1: Cietuma gals (Lockout), kuras producents un viens no scenārija autoriem ir kulta filmas Piektais elements (The Fifth Element) radītājs Luks Besons (Luc Besson), attiecīgi L.Rombam šī nav pirmā sadarbība ar L. Besonu!

Izbaudiet seriālu Bruklinas taksis jau no 30. septembra trešdienās plkst. 21.10 kanālā LNT!

0 Komentāru