Līgavas un topmodeles iekaros Kanālu 2

Komentāri
Līgavas un topmodeles iekaros Kanālu 2
Kā kļūt par topmodeli?. Publicitātes foto

Jūlijā Kanālu 2 pāršalks kāzu tēmai veltīti šovi – Jāvārds kāzu kleitai un Līgavu kari – un šovs Kā kļūt par topmodeli?.

No 6. jūlija plkst. 21:00 no pirmdienas līdz ceturtdienai Jāvārds kāzu kleitai

Populārais amerikāņu televīzijas šovs seko līdz tam, kā līgavas izvēlas savas kāzu kleitas. Katrā epizodē redzēsiet dažādas dāmas, kurām labāko kāzu kleitu palīdz meklēt gan kāzu salonu vadītāji, gan asistenti un pārdevēji. Turklāt arī viņas radi un draudzenes izsaka savus subjektīvos viedokļus. Nereti gadās, ka cena ir par augstu, līgavas augums ir pārāk apaļīgs un citas lietas, kas traucē kleitas izvēlē. Pirmskāzu trakums, apkārtējie apstākļi un it kā labvēļu komentāri liek līgavām eksplodēt, smieties un raudāt. Taču kopā viņi spēj izvēlēties labāko kleitu, kas padara līgavas kāzu dienu īpašu.

Oriģinālais nosaukums: Say yes to the dress
Gads: 2013
Režisors: Sean Gallagher

No 6. jūlija plkst. 22:00 pirmdienās Līgavu kari

Šovs ir par neaizmirstamāko un svarīgāko dzīves notikumu – kāzām! Divas pilnīgi svešas sievietes kopīgi nodod viena otrai zvērestu par to, ka rīkos kopīgas kāzas. Abas līgavas cenšas noorganizēt kopīgas, fantastiskas kāzas, kurās viss ir pilnīgi identisks – vienāda kleita, norises vieta un pirmā deja. Viss jau būtu labi, bet gaumes ir atšķirīgas! Vai līgavas spēs atrast kompromisu un vienoties par identisku kāzu formātu, kā arī izies pie vīra, viņas iegūs pamatīgu naudas summiņu. Vai tas ir iespējams? Uzzināsiet jau drīzumā!

Oriģinālais nosaukums: Battle of the brides
Gads: 2013

No 10. jūlija plkst. 19:00 darba dienās Kā kļūt par topmodeli?

Šovs, kurā jaunas, skaistas meitenes sacenšas par līgumu ar modeļu aģentūru Elite ModelManagement, iespēju nonākt uz žurnāla Seventeen vāka un noslēgt 100 000 dolāru vērtu reklāmas līgumu ar kosmētikas kompāniju CoverGirl. Šova gaitā meitenes piedalās neskaitāmās fotosesijās, un viņu uzdevums ikreiz ir iemiesot jaunu tēlu, vienlaikus saglabājot savu īpašo stilu. Žūrija piecu cilvēku sastāvā nekautrējas nākt klajā ar visai nicinošiem komentāriem, tādēļ jaunajām skaistulēm nepieciešama gan izcila fiziskā, gan morālā sagatavotība. Trīspadsmitā sezona ir pirmā, kura pilnībā norisinās ASV, bet visas meitenes, kas piedalās šovā ir īsākas, nekā nosaka standarti.

Oriģinālais nosaukums: America’s Next Top Model
Gads: 2009
Vadītāja: Tyra Banks

Lasi vēl