Lietuviešu grāvējs Redirected: Nacionālā ķeza atklās TV6 rudens sezonu

0 Komentāru
Lietuviešu grāvējs Redirected: Nacionālā ķeza atklās TV6 rudens sezonu
Publicitātes foto

Kanāla TV6 rudens sezona lieliem soļiem pietuvojusies atklāšanai. Lai drosmīgos un bezbailīgos skatītājus kārtīgi izklaidētu, jaunās sezonas sākumā, 1. oktobrī plkst. 22.00, sagatavots aizraujošs lietuviešu un britu kopdarbs – televīzijas pirmizrāde Redirected: Nacionālā ķeza, kuru atzinīgi novērtēs spriedzes, humora un izaicinājumu cienītāji.

Īsta sensācija

Redirected: Nacionālā ķeza, kas būs skatāma arī lielākajā Latvijas video portālā TVPlay ir pārsteigumiem pilna. Filmu veidojis slavenais lietuviešu režisors Emilis Velīvis (Emilis Velyvis), kurš plašu popularitāti guvis pēc tādām filmām kā Zero un Zero II. Taču pērn kinodarbs Redirected: Nacionālā ķeza bija lielākā Latvijas un Baltijas sensācija kino nozarē, kļūstot par kases grāvēju un nopelnot vairāk nekā 2 miljonus eiro.

Piedalās slavenība Vinnijs Džonss

Redirected: Nacionālā ķeza ir vienīgā Baltijas mēroga filma, kuras titullomas atveidošanai izdevies piesaistīt pasaules mēroga kino zvaigzni – Vinniju Džonsu (Vinnie Jones). V. Džonss ir Anglijā dzimis kinoaktieris – bijušais futbolists, kurš ir pārstāvējis Velsas izlasi. Aktiera karjerā izmanto savu skarbā futbolista tēlu un ir pazīstams ar savu agresivitāti un biedējošo uzvedību. Televīzijas skatītāji aktieri būs iepriekš redzējuši tādos seriālos kā Bulta (Arrow), Elementāri Vatson! (Elementary), filmās – X-Cilvēki.Pēdējā sadursme (X-Men: Last stand) un Pūķu laikmets (Age of dragons). Tāpat viņš ir spēlējis režisora Gaja Ričija filmā Kārtis, nauda, divi stobri (Lock, Stock and Two Smoking Barrels).

Par ko ir stāsts?

Filma uzņemta labākajās Gaja Ričija (Guy Ritchie) un Emīra Kursturicas tradīcijas, tajā pamanāmi arī Tarantīno iecienītākie elementi. Rezultāts ir neiedomājami smieklīga melnā komēdija Redirected: Nacionālā ķeza, kurā ar ironiju un sarkasmu tiek parādītas galējības, kas iespējamas tikai postpadomju valstīs. Filmas sižeta pamatā ir stāsts par četriem angļiem – Džonu, Benu, Timu un Maiklu, kas Lielbritānijā aplaupa nelegālu kazino un, bēgot no britu mafijas, nonāk Lietuvā. Sākas reāla cīņa par izdzīvošanu, kas skatītājiem sagādās ne mazums jautru brīžu.

Bez V.Džona vēl filmā piedalās tādi aktieri kā Skots Viljams (Scot Williams), Gils Darnels (Gil Darnell), Olivers Džeksons (Oliver Jackson), Entonijs Stračans (Anthony Strachan), kā arī Krievijas aktieris Artūrs Smoļaņinovsтур. Смо

Izbaudiet sezonas startu ar filmu Redirected: Nacionālā ķeza 1. oktobrī plkst. 22.00 TV6 un TVPlay!

0 Komentāru