Lieldienu brīvdienās Kanālā 2 – Bēthovena filmas

Komentāri

No 4. līdz 6. aprīlim Kanālā 2 būs iespējams noskatīties sešas filmas ar pasaules ievērojamo sanbernāru Bēthovenu galvenajā lomā.

4. aprīlī 15.00 Bēthovens

Lielais suns ir atgriezies! Pasaules ievērojamākais sanbernārs šoreiz ir animācijas filmas zvaigzne. Bēthovens beidzot var runāt – mēs taču vienmēr esam zinājuši, ka viņam ir savas domas un novērojumi. Savas balsis filmas varoņiem piešķīruši Džouels Marijs, Džo Pantoliano, Henks Azaria u.c. Filma sniedz bērniem kvalitatīvu un patīkamu izklaidi.

Oriģinālais nosaukums: Beethoven
Gads: 1994

4. aprīlī 16.55 Bēthovens 3

Ņūtonu ģimene ir devusies atvaļinājumā uz Eiropu. Tikmēr Bēthovens kopā ar aizceļojušā saimnieka brāli Ričardu un viņa ģimenīti brauc uz Ņūtonu klana salidojumu Kalifornijā. Brauciens, protams, būtu neprātīgi garlaicīgs, ja ne spalvainais pasažieris ar neprātīgi skumjajām acīm un neprātīgi aizrautīgo pasaules uztveri.

Oriģinālais nosaukums: Beethoven’s 3rd
Gads: 2000
Režisors: Deivids M. Evanss
Lomās: Džadžs Reinolds, Džūlija Svīnija, Džo Pihlers u.c.

5. aprīlī 15.00 Bēthovens 4

Ņūtonu ģimene nesaprot, kas noticis ar viņu mīluli – vienmēr tik nerātnais un kustīgais sanbernārs pēkšņi kļuvis pavisam miermīlīgs. Bēthovens pat atsakās ēst gaļu, lai gan agrāk pēc tās bija gluži vai traks! Vai iespējams, ka Ņūtonu luteklis netīšām samainīts ar kādu citu suni un īstais Bēthovens šobrīd mitinās svešās mājās? Ja tā, tad kā milzu lempim tur klājas un pats galvenais – kā viņu atrast?

Oriģinālais nosaukums: Beethoven’s 4th
Kategorija: Filmas
Valsts: Amerikas Savienotās Valstis
Gads: 2001
Režisors: Deivids M. Evanss
Lomās: Džulija Svīnija, Džadžs Reinholds u.c.

5. aprīlī 17.00 Bēthovens 5

Bēthovena saimniece Sāra pēdējā laikā nav bijusi sevišķi paklausīga, tāpēc vasaras brīvdienas viņai jāpavada pie tēvoča Kviksilverā. Kopā ar Sāru Bēthovens kāpj autobusā un dodas uz bijušo ogļraču pilsētiņu. Taču arī tēvocis pievelk nepatikšanas gluži kā medus pods mušas, tāpēc Sārai un Bēthovenam brīvdienas izvēršas negaidīti interesantas.

Oriģinālais nosaukums: Beethoven’s 5th
Kategorija: Filmas
Valsts: Amerikas Savienotās Valstis
Gads: 2003
Režisors: Marks Grifits
Lomās: Daveisa Čeiza, Deivs Tomass, Feita Forda u.c.
Žanrs: Piedzīvojumu filma/Komēdija

6. aprīlī 15.00 Bēthovena zvaigžņu stunda

Edijs ir vidēja vecuma vīrietis, kurš viens pats audzina skolas vecuma puiku. Dzīve rit nesteidzoties, dienas līdzinās cita citai. Edijs strādā par dresētāja asistentu kinostudijā un priecājas tikai par vienu lietu – savu ķirzaciņu Pitu. Taču vienā jaukā dienā viņa ģimenē ierodas Bēthovens, kurš Edija dienaskārtību sagriež kājām gaisā. Bēthovenu nejauši ievēro arī kinostudijas cilvēki, kuri tādēļ uzaicina Ediju kļūt par dresētāju Nr.1. Tikmēr daži kaļ ļaunus plānus jaunā talanta Bēthovena nolaupīšanai. Ņemot vērā, ka Edijs Bēthovenu vēl neuztver kā savas ģimenes locekli, tas varētu arī izdoties…

Oriģinālais nosaukums: Beethoven’s Big Break
Kategorija: Filmas
Valsts: Amerikas Savienotās Valstis
Gads: 2008
Režisors: Maiks Eliots
Lomās: Džonatans Silvermans, Dženifera Finigana, Moizess Ariass u.c.

6. aprīlī 17.00 Bēthovena Ziemassvētku piedzīvojums

Ziemassvētku elfs nejauši avarē ar Santaklausa kamanām un pazaudē rotaļlietu maiss, kas pilns ar burvju lietām. Bēthovens, atrodoties īstajā laikā un vietā, kļūst par glābšanas elfu, atgūstot mantu maisu no mantkārīgiem sliktajiem un atgriežot to laikā Santaklausa kamanās. Ziemassvētku dāvanas ir glābtas!

Oriģinālais nosaukums: Beethoven’s Christmas Adventure
Gads: 2011
Režisors: John Putch
Lomās: Munro Chambers (Mason), Kim Rhodes (Christine), Curtis Armstrong (Kenny), Kyle Massey (Henry) u.c.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl