Komentāri
Lieldienās kanālā TV3 gozēsies skaistules Andželīna Džolija, Dženifera Lopesa un Rianna
Publicitātes foto

Lieldienu brīvdienās TV3 programma būs pirmizrādēm un lieliskām ģimenes filmām izkrāsota koši raiba kā svētku ola! Īpašs skatītājiem būs sestdienas vakars, kad pirmo reizi TV ekrānos atdzīvosies pasaku filma “Melnā feja Malefisenta” ar Andželinu Džoliju un sirsnīgi aizkustinošā animāciju filma “Mājas” ar Dženiferas Lopesas un Rianas skanīgajām balsīm.

Muzikāla un mīļa – animācijas filma “Mājas” (Home)

Daudzas bērnu un kinokritiķu sirdis iekarojusī animāciju filma “Mājas” ir sirsnīgs un ļoti emocionāls piedzīvojumu stāsts par draudzību un mīlestību. Īpašu skanīgumu multenītei piešķir Dženiferas Lopesas un Riannas balsis.

Draudzīgie citplanētieši būvi, bēgot no ienaidniekiem, atrod Zemi un nolemj šeit palikt. Dažādu nejaušību rezultātā dīvainākais būvu rases pārstāvis Ou satiekas ar Zemes meitenīti Tipu, kas meklē savu māmiņu. Katrs ar savu uzdevumu, bet vienoti piedzīvojumu kārē, viņi kopā dodas ceļā, kas kļūst par pārbaudījumu ne tikai viņu draudzībai, bet visai Zemei un Būsu rasei.

Multenīti latviešu valodā ieskaņojuši Armands Berģis, Aija Andrejeva, Jānis Kirmuška, Santa Didžus, Jānis Jarāns, Dita Lūriņa, Dainis Porgants. Skatieties animāciju filmu Mājas sestdien, 15. aprīlī, plkst. 19:35.

Oskaram nominētā “Melnā feja Malefisenta” (Maleficent) ar Andželinu Džoliju

Šī ir pirmizrāde visām mazajām princesēm un jau lielajām fejām (gan labajām, gan sliktajām), kā arī bruņiniekiem, kas viņām ir līdzās! Kurš no mums kādā savas dzīves posmā nav izsapņojis 17.gadsimta pasaku par apburto princesi?

Taču šoreiz viss būs nedaudz citādāk un Disneja studijā uzburtā stāsta centrā ir ikoniskā ļaunā feja Malefisenta. Vai zināji, ka sensenos laikos Malefisenta bija spārnota feja, līdz nodevība pārvērta viņas sirdi akmenī?

Skatoties filmu, grūti iedomāties kādu citu kā Andželinu Džoliju tik perfekti atveidojam melno feju, un kritiķi atzīst, ka lielā mērā tieši viņa arī ir filmas lielisko panākumu atslēga. Viņas stindzinošais un vienlaikus jutekliskais strāvojums sajūtams pat caur TV ekrāniem!

Interesanti, ka ar šo lomu Džolija atgriezās kino pēc tam, kad kādu laiku bija atteikusies no filmēšanās par labu ģimenes dzīvei. Turklāt atgriezās Andželīna ne viena – princesi Auroru bērnībā atveido Džoulijas meitiņa Viviana. Skatieties pasaku filmu Melnā feja Malefisenta sestdien, 15. aprīlī, plkst. 21:25.

Pasakaini krāšņiem piedzīvojumiem

Lieldienu brīvdienās TV3 skatītājiem dāvina virkni skaistu piedzīvojumu – jau piektdienas rīts sāksies ar piedzīvojumiem “Brīnumainā Oza zemē”, savukārt Pirmajās Lieldienās mazākos skatītājus priecēs Dzeguzītes koncerts, “Lieldienas Ledus laikmetā”, kā arī brīnumskaistā “Pi dzīve”. Un tas nav viss – pirmo reizi TV ekrānos “Rejošā superzvaigzne” jeb suņu dziedāšanas talantu konkurss, kā arī “Suns, kurš izglāba Lieldienas”.

Lasi vēl