Komentāri
Latvijas daiļaviņu cīņas sasniedz kulmināciju: pēdējais laiks glābt savas favorītes!
Dalībnieču privātais arhīvs

Balsošana par TV6 mēneša meitenēm ieiet finiša taisnē – jau 7. novembrī uzreiz pēc pusnakts būs zināms laimīgo piecdesmitnieks, kas turpinās tālāku cīņu. Pēdējo dienu laikā situācija balsošanas tabulā ir apgriezusies kājām gaisā, kas nozīmē, ka ir pēdējais laiks glābt savas favorītes.

Ir noslēgusies dalībnieču pieteikšanās konkursam, taču balsojums par labākajām tikai tagad sāk uzņemt īstos apgrieziens. Pirmajā piecdesmitniekā ir mainījies teju viss, un tuvākajā laikā var mainīties vēl visai pamatīgi – atliek iesaistīties balsojumā.

Jau 6. novembrī 23.59 noskaidrosim, kuras 50 veiksminieces tiks uzaicinātas klātienē piedalīties TV6 meitenes konkursa kastingā.

Pašlaik visas dalībnieces konkursa lapā ir sakārtotas pēc popularitātes jeb iegūtā balsu skaita. Tās meitenes, kurām balsu skaita ikona ir iekrāsota zaļā krāsā, ir to vidū, kas pašlaik kvalificējas konkursa kastingam.

FOTO: daiļavas, kuras pagaidām ir līderos

Taču nekas vēl nav izlemts – vairākām daiļavām, kuras palikušas aiz strīpas, pietrūkst tikai mazliet vairāk kā desmit balsis, lai tiktu labāko piecdesmitniekā.

Tāpēc, ja esi konkursa dalībniece – aicini balsot par sevi. Ja tev liekas, ka kāda meitene ir pelnījusi būt TV6 meitene – atbalsti viņu balsojot!

Balsot var reizi stundā no saviem Facebook un Draugiem.lv kontiem līdz 6. novembra 23.59. Balso šeit.

FOTO: meitenes, kuras no iekļūšanas šķir pāris balsis

Lasi vēl