Latviešu komēdijas ”Klases salidojums” televīzijas pirmizrāde un speciālizlaidums TV3

80 komentāri
Latviešu komēdijas ”Klases salidojums” televīzijas pirmizrāde un speciālizlaidums TV3
PUBLICITĀTES FOTO

Piektdien, 11. oktobrī, TV3 priecēs ar īpaši asprātīgu vakara programmu. Vakars sāksies ar pašmāju iemīļotā seriāla ”Radiņi” otrās sezonas sākumu, bet jautrība turpināsies ar speciālizlaidumu latviešu komēdijai ”Klases salidojums”, pēc kura sekos arī filmas TV pirmizrāde.

Režisora Andreja Ēķa komēdijā ”Klases salidojums” galvenās lomas atveidotāji ir aktieri Ainārs Ančevskis un Imants Strads un rokmūziķis Juris Kaukulis.

Kolorītais trijnieks filmā satiksies pēc 25 gadu skolas absolvēšanas. Ančevskis atveido no dzīves un hemoroīda nogurušu ģimenes galvu, Kaukulis – mežonīgu rokeri ar kaislīgām pielūdzējām katra koncerta aizkulisēs, savukārt Strada atveidoto varoni tikko pametusi sieva. Viņi caur ironiju centīsies viens otru atbalstīt, taču galvenais mērķis būs kārtīga ballīte, kuru humors neatstās ne mirkli.

Speciālizlaidumā pirms filmas visi trīs filmas varoņi satiksies automašīnā, mērojot ceļu no Rīgas uz Valmieras ģimnāziju un apspriežot filmēšanas procesu, četrdesmitgadnieku krīzi, salidojumus, seksu, veselību un citas intriģējošas tēmas.

Skaties ”Klases salidojuma” speciālizlaidumu piektdien plkst. 21.25 un filmu plkst. 22,00 TV3!

80 komentāri