Labestības dienas ietvaros aicina piepildīt bērnu sapņus

Komentāri
Labestības dienas ietvaros aicina piepildīt bērnu sapņus
Publicitātes foto

Maija pēdējā svētdienā norisināsies LNT, Bērnu slimnīcas fonda, Rimi un Supernetto veikalu tīklu organizētās labdarības akcijas Labestības diena kulminācija, kurā ikviens var piedalīties un palīdzēt piepildīt kāda bērna sapni. Palīdzot akcijas vēstnešiem, skatītājiem būs iespēja pavadīt lielisku vakaru, izbaudot sirsnīgu Labestības dienas koncertu, kas tiks tiešraidē pārraidīts 29. maijā plkst. 21:00 kanālos LNT un TVPlay!

Katra Labestības diena mums sniedz iespēju ticēt brīnumam un pārliecināties par labo darbu lielo nozīmi. Noziedoti daži eiro centi spēj mainīt dzīvi tik daudziem bērniem! LNT tiešraidē jau maija beigās varēs vērot īpašu Labestības dienas koncertu, kas vienlīdz aicina ikvienu palīdzēt kaut ar mazumiņu bērniem, kuriem ir kustību traucējumi. Šogad īpaši uz sabiedrības palīdzību cer Markuss, Kaspars, Monta un Katrīna – lai nodrošinātu bērniem iespēju izveseļoties, nepieciešami 80 000 eiro!

Bērniem ar kustību traucējumiem ir arī sapnis spēlēties rotaļu laukumā, ja vien tas būtu pielāgots viņa vajadzībām. Lai dāvātu bērniem šo iespēju, organizatori aicina ziedot ne tikai bērnu ārstēšanai, bet arī speciālam rotaļu laukumam, kuru plānots izbūvēt Bērnu slimnīcas Gaiļezers teritorijā. Rotaļu laukums kļūtu par īstu dāvanu bērniem ar kustību traucējumiem. Ziedot portālā www.bsf.lv, Rimi un Supernetto veikalos, www.rimi.lv sadaļā Mans Rimi, kā arī zvanot pa tālruni 90006486 (maksa par 1.42 eiro).

Šogad Labestības dienas koncerts norisināsies Latvijas Universitātes Botāniskajā dārzā un to vadīs allaž smaidošā Kristīne Garklāva un šarmantais Kristaps Rasims. Koncertā uzstāsies mūziķi Lauris Reiniks, Kaspars Zemītis, Aivars Hermanis, Mārcis Auziņš, gospeļkoris GG Choir un citi. Koncerta laikā ikvienam būs iespēja ziedot arī pa tālruni – 90006486 (cena par zvanu 1.42 eiro) un aprunāties ar Latvijā pazīstamiem cilvēkiem. Labestības dienas zvanu centrā atradīsies Kardioloģijas centra vadītājs, medicīnas doktors un profesors Andrejs Ērglis, aktrise, psiholoģijas maģistre un piecu bērnu māmiņa Diāna Zande, Dailes teātra un seriāla UgunsGrēks aktieris Ģirts Ķesteris, radiostacijas Star FM ētera personība Jānis Romanovskis, Es mīlu tevi, Latvija! komandas kapteine Jana Duļevska, mūziķis Ozols un citi.

Palīdzēsiet piepildīt Labestības dienas bērnu sapni – kļūt veseliem!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl