Komentāri
Labestības dienā TV3 dāvina seriālu par ticību un cerību dzīvei
Foto: Edijs Palēns/LETA

Kanāls TV3, atbalstot labdarības akciju Labestības diena, kas norisināsies jau 31. maijā visā Latvijā, ir sarūpējis ikvienam labas gribas cilvēkam īpašu dāvanu – seriālu Sarkano aproču klubs, kura pirmo sēriju ir ieskaņojuši sabiedrībā pazīstami cilvēki – Anna Rozīte un Andris Bulis. Seriāla galvenie varoņi ir smagas slimības skarti pusaudži, kuri uzturas vienā slimnīcā un, pašiem nemanot, viņi satuvinās un kļūst par draugiem. Ieraugiet patiesu draudzību un uzticību seriālā Sarkano aproču klubs 31. maijā plkst. 11.00 TV3!

Anna Rozīte atklāj pirmo iespaidu!

Seriāla Sarkano aproču klubs pirmo sēriju ieskaņojuši daudziem skatītājiem pazīstamā raidījuma Kinomānija vadītāja Anna Rozīte un Viņas melo labāk aktieris Andris Bulis. A. Rozīte atklāj vairāk: ”Seriāla Sarkano aproču klubs režisors ir Stīvens Spīlbergs, kas jau seriālam piešķir zināmu kvalitātes zīmi. Lai arī seriāla tēma ir ļoti nopietna – ar vēzi slimi bērni, tomēr kopējā seriāla noskaņa ir pozitīva, kas radīja patīkamu iespaidu. Vienlaikus varu atzīt, ka līdz šim bija nācies ierunāt tikai reklāmas rullīšus un dažādus aizkadra tekstus, tāpēc seriāla pirmās sērijas ieskaņošana bija mana pirmā īpašā pieredze. Atklājot galvenās atšķirības, tās ir – ātra reakcija, jo nemitīgi jāpārslēdzas no vienas sieviešu lomas uz citu, kā arī ierunātājam jāsajūt dažādu lomu temps un raksturs – tas viss notika no pirmās reizes, protams, ja nav radusies kāda teksta kļūda! Man būs ļoti interesanti redzēt un dzirdēt gala rezultātu!”

Nezūdošais cerību stars

TV3 jaunā seriāla Sarkano aproču klubs galvenie varoņi ir pusaudži, kuri ir slimnīcā nokļuvuši uz ilgāku laiku visdažādāko iemeslu dēļ. Vienam no pusaudžiem ir vāja sirds, kādam uzstādīta diagnoze – vēzis, bet cits atrodas komā. Sāpīgi, kad ar smagu slimību sasirgst jaunieši, kuriem vēl visa dzīve ir priekšā. Ko bērniem iesākt, lai nemitīgi nemocītu sevi ar domām par to, cik vēl atlicis dzīvot? Apvienoties, atbalstot vienam otru cīņā ar baiso slimību! Kopīgi tiek radīts Sarkano aproču klubs, kas viņiem palīdz izdzīvot grūtos apstākļos. Caur varoņu ikdienu tiek parādīts, ko vēzis var nodarīt cilvēkam, un ka, pateicoties tam, var iegūt tuvus draugus – viņu mīlestību un uzticību. Šie bērni, gluži tāpat kā Labestības dienas vēstneši, cenšas saglabāt ticības un cerības pilnu skatu uz pilnvērtīgu dzīvi!

Slimnīcas pacienti

Seriāla pusaudži slimnīcas ikdienu veidos pozitīvāku gan paši sev, gan medicīnas darbiniekiem. Viens no seriāla galvenajiem varoņiem un slimnīcas pacientiem ir Čārlijs, kurš tēva acu priekšā tika notrieks ar automašīnu. Lai arī tagad Čārlijs atrodas komā, viņš visu dzird un jūt. Čārlija palātas biedre ir ar narkotiku lietošanu aizrāvusies karsējmeitene Kera, kurai ir uzstādīta diagnoze – sirds palielināšanās. Meitenei nāksies krietni pārdomāt savas prioritātes slimību jūgā. Blakus Čārlija un Keras palātai atrodas Leo un Džordija istaba. Leo ir atklāts vēzis kājā, kura ir amputēta, un tagad viņš cer uz atveseļošanos, veicot ķīmijterapiju. Džordijam ir ļaundabīgs saistaudu audzējs jeb sarkoma. Vēl slimnīcā viens no pacientiem ir Dešs, kuram ir iedzimta ģenētiski iedzimta slimība – cistiskā fibrioze, kas galvenokārt skar plaušas un gremošanas sistēmu. Savukārt Emmai ir konstatēti ēšanas traucējumi – anoreksija. Varam atklāt, ka starp Emmu un varoni Leo seriālā uzplauks simpātijas.

Lasi vēl